Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 1. 2016
silvestrovská napadení

Kolín nabízí 10 tisíc eur! Hledá pachatele sexuálních útoků

Zdroj: došlo mailem

Místo oslav, trestní oznámení. Nový rok odstartoval v Kolíně nad Rýnem brutalními sexuálními útoky, jejichž pachatelé stále unikají spravedlnosti. Kolínské státní zastupitelství proto nabízí až 100 tisíc eur za informace, které by vedly k dopadení pachatelů.

Kolínská policie už kvůli incidentům silvestrovské noci přijala téměř 600 trestních oznámení. Dvě pětiny všech případů přitom tvoří sexuální napadení. Ačkoli strážníci vyšetřují 23 lidí, stále nepadlo žádné obvinění. Chybí totiž informace a důkazy, které by pachatele usvědčily. Informuje o tom německý Kölner Stadt-Anzeiger.

 

Státní zastupitelství se nyní obrací na svědky silvestrovských napadení. Každému, kdo dokáže pachatele identifikovat, nebo poskytne jiné informace vedoucí k jejich dopadení, nabízí prokuratura odměnu až 100 tisíc eur.

 

Lidé dávají brutální útoky do souvilosti hlavně s nezvladatelným přílivem uprchlíků. Se vzrůstajícím strachem navíc roste počet demonstrací a odvetných akcí. Německý ministr spravedlnosti Heiko Maas ale upozorňuje na to, že nic není černobílé. Někteří běženci zákony dodržují a nepřejí si být spojováni s násilnostmi, řekl ve Spolkovém sněmu.

 

 

S útočníky ale slitování nemá. "Pachatele musíme pohnat k zodpovědnosti. A pro cizince, kteří se dopustili trestného činu, může být důsledkem i deportace," uvedl Maas.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PŘES NOC HVĚZDOU: Bloggerka sdílela smutnou sexuální pravdu. Získala si tím celý internet!

ŠÍLENÉ VIDEO: Muž načapal manželku při nevěře! Podívejte se na jeho reakci

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.1. | 20:12 allanaldik
6
k cemu maji ty kamerove systémy? Snad tam maji nejake zaznamy nebo se jim ...
15.1. | 09:43 hosan77
1
A nebo se kvůli prachum napraskaji mezi sebou,dostanou prachy, stejně je za to ...
15.1. | 20:59 suffa
1
Náhlasit nevhodný komentář
Já jsem migrant, kdo je víc... Chci bydlení, luxus, ženy vy makejte na 3 směny. Dělejte, vy líné kůže, já jsem migrant, co vše může. Já jsem migrant, kdo je víc, chráněnec Angely Merklovic!
15.1. | 09:43 hosan77
1
Náhlasit nevhodný komentář
A nebo se kvůli prachum napraskaji mezi sebou,dostanou prachy, stejně je za to nikdo nepotresta, prostě jeden velký hnus, docela by mě zajímalo jak se p. Merklovy spí???
15.1. | 06:28 pater11
2
Náhlasit nevhodný komentář
Komedieeeeeeee.
15.1. | 02:31 karl-z-bahnhofu
3
Náhlasit nevhodný komentář
Oni HLEDAJÍ pachatele ? V nejbližším uprchlickém lágru určitě najdou skoro všechny ! A to včetně předmětů doličných - tedy kradených mobilů, kabelek, peněženek, kalhotek...atd. Koukám, že v tom Kolíně sedí stejní politicky korektní volové jako u Šabatové v kanclu....
15.1. | 00:33 yjy
2
Náhlasit nevhodný komentář
Dvě cihly každému muslimistovi, když ho někde chytnou.. Jinak jejich typické chování k ženám nejde zastavit ani omezit.. Kdy už to někomu z rozvinutých bohatých původních západních zemí dojde?
15.1. | 00:12 kammil1203
4
Náhlasit nevhodný komentář
Pachatelé - úchyláky z řad uprchlíků dopadnout a vykastrovat! Příště budou ti uprchlíci už znásilňovat a vraždit, protože žena je u muslimů podřadná rasa a vhodná jen pro své sexuální zvráceností! U muslima má koza větší cenu než manželka.
14.1. | 22:00 kocourkovamama
3
Náhlasit nevhodný komentář
S multikulti může souhlasit jen tupý dobytek. Přestaňte se stydět, že jste bílí a civilizovaní. Vstaňte od piva, vypněte tu americkou propagandu a dělejte něco!-Pan Martin Koller má svatou pravdu.
14.1. | 21:32 bard-lidu
3
Náhlasit nevhodný komentář
A jak takové brutální sexuální napadení vlastně v praxi vypadá ??? V jakém stavu jsou ty ženy ??? Pokud ženy příště nevylezou na ulici, vloupají se násilníci k nim domů ??? Současná politická garnitura již nemá v Německu v politice co pohledávat. Jsou absolutně neschopní a nikdy nic nevyřeší.
14.1. | 21:22 fantozzi602
5
Náhlasit nevhodný komentář
seberte vsechny kozomrdy a mate je i bez odmen,nedelejte z lidi blbce
14.1. | 20:51 werepig666
5
Náhlasit nevhodný komentář
Jednoduché řešení, nahnat všechny uprchlíky do jednoho tábora a at si to výhružkou hromadného vyhoštění vyřešej
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme