Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.4. 2017 11:30
nový vztah?

Komisařka Karla z Ulice otevřeně: Prozradila, jestli skončí s Márou

Zdroj: Snídaně s Novou

Komisařku Karlu Taubrovou můžete v Ulici vídat už rok. Nejdřív působila jako drsná a nepřístupná žena, v poslední týdnech se ale ukazuje, že ani ona na všechno nestačí. Oporou by jí chtěl být Mára, který se stále oklepává z rozchodu s Monikou. Skončí spolu?

Představitelka Karly Markéta Stehlíková o svém dalším osudu v seriálu Ulice mluvila ve Snídani s Novou. A už dnešní díl leccos napoví o tom, jak to mezi ní a Márou bude.

 

"Karla bude mít náročný den. Navštíví v nemocnici svého bratra, který po různých eskapádách skončil se žloutenkou v nemocnici, takže to bude hodně emotivní. A díky tomu, že zažívá tyto věci s bratrem, se sbližuje s další postavou - Márou," popsala herečka.

 

Dnes večer se sblíží víc, než možná oba plánovali. "Dneska skončím u něj doma. Budou spolu pít a povídat si a tak nějak k sobě hledají cestu. Uvidíme, jestli u pití zůstane," řekla tajemně Markéta.

 

A když už byla řeč o vztazích, padla i otázka, jak se Markétě natáčejí intimní scény. "Perfektně, je to strašně skvělý a hrozně si to užívám," smála se herečka. "Je to těžký, ale v tu chvíli to člověk nemůže řešit," dodala.

 

 

Markétu Stehlíkovou můžete znát i z klipů zpěvačky Báry Polákové, se kterou jsou velké kamarádky. V současnosti hraje ještě v Činoherní klubu, kde je už od školy.

 

Přerostou sympatie Karly a Máry v něco většího? Dívejte se na Ulici každý všední den v 18:25 na Nově! Nejnovější díly si můžete pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz

Diskuze

10.6. | 18:23 Jana Marková
1
Náhlasit nevhodný komentář
Včera bylo pozdě, už aby to ukončili !!!!!!!!Vůbec se k sobě nehodí !!!
27.4. | 19:50 vlasta Kühleová
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Proboha,jen to ne!!!