Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.6. 2017 13:41
foto+video velká show

Koncert Tvojí tváře už zítra! Byli jsme v zákulisí generálky! VIDEO

Zdroj: TV Nova

Dlouho očekávaný megakoncert Tvojí tváře je už za dveřmi! Již tuto sobotu vystoupí v pražské O2 areně 15 soutěžících ze všech tří řad této populární soutěže! Jak probíhá generální zkouška, jsme se vyrazili do vysočanské haly přesvědčit na vlastní oči!

Přípravy na tuto velkolepou akci jsou v plném proudu. V zákulisí se již od rána chystají kostýmy, maskérky připravují dokonalé proměny a na velkém pódiu se střídá jeden vystupující za druhým. Světelná show i projekce běží na plné obrátky tak, jako by byla hala již plná diváků.

 

117

GALERIE: Generálka koncertu Tvoje tvář má známý hlas

Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Generální zkouška koncertu Tvoje tvář má známý hlas - 7

Hodnocení:

 

Pauzy mezi vystoupeními jsou plné rad od režiséra i choreografa Yemiho. Jedna zkouška zpravidla nestačí a tak se písně zkouší i několikrát za sebou, dokud není vystoupení zcela dokonalé. Podle koncentrace a píle na place není pochyb, že v sobotu před zaplněnou halou budou výkony všech vystupujících stoprocentní!

 

 

Fenomenální koncert show Tvoje tvář má známý hlas startuje 10. 6. v O2 aréně! Aby se dostalo na všechny zájemce, jsou k dispozici koncerty hned dva. První začíná ve 14 hodin odpoledne a druhý v 18.30. Těšit se můžete například na Milana Peroutku, Adama Mišíka nebo Hanu Holišovou. A nezapomeňte, vstupenky na jedinečný koncert jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit? To se dozvíte ZDE!

TN.cz