Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 12. 2017
tragická událost

Konec pátrání: Tělo dívky (3) našli ukryté v řece. Viní partnera matky

Mariah Woodsová
Zdroj: facebook

Po tříleté Mariah Woodsové ze Severní Karolíny pátraly stovky lidí a policistů. Zmizení děvčátka nahlásila vyděšená matka začátkem minulého týdne. Pátraní ale skončilo tragicky – dívenku někdo zavraždil.

Podle příbuzných holčička řekla, že jde spát. Další den ale v postýlce nebyla a od té doby dítě nikdo nespatřil. Rodina od začátku tvrdila, že tříletou Mariah "unesl někdo cizí". Tomu ale nevěřil biologický otec pohřešované, který s matkou Mariah nežije. "Někdo by se k nim vloupal, vzal moji dceru, aniž by třeba plakala nebo křičela?" zpochybňoval tvrzení Alex Woods.

 

Tělo dívenky našli potápěči schované v řece po týdnu intenzivního pátrání. Policie ale zadržela podezřelého ještě předtím, než bylo její tělo nalezeno. Partnera matky Earla Kimreyho již obvinili.

 

Podle policie přítel matky přesunul tělo dívky a ukryl v řece, která se nachází přibližně 20 kilometrů od domu rodiny. Kimrey měl u policie záznam za jiné trestné činnosti, například krádeže. S rodinou žil v jednom domě.

 

 

Policie zatím neřekla, za jakých okolností Mariah zemřela. Nebylo to ale "přirozenou smrtí". Více odhalí až soudní pitva. Nešťastná matka Kristy Woodsová doufala v záchranu dcery do poslední chvíle. "Ona je můj svět, můj malý andílek," řekla v slzách žena před tragickou zprávou o dívčině smrti.

ham TN.cz