Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 4. 1. 2017
kosmická hrozba?

Země v ohrožení! V říjnu se prý srazíme se smrtící planetou

Konec světa
Zdroj: Profimedia
Konec světa prý přijde letos na podzim (ilustrační foto)

Konec planety Země a lidstva se nezadržitelně blíží, varuje vědec David Meade. Na podzim prý dojde ke smrtící srážce naší planety s jinou. Píše o tom britský web Metro.

Dali jste si nějaké novoroční předsevzetí? Neberte ho až tolik vážně, stejně nám zbývá posledních pár měsíců života. Alespoň to ve své knize Planet X: The 2017 Arrival tvrdí britský vědec David Meade. V publikaci prý poskytuje přesvědčivé důkazy o tom, že se Země 5. října srazí s tzv. Planetou X, známou také jako Nibiru.

 

A Meade jde ještě dál, je totiž přesvědčen o tom, že bohatí lidé věděli o střetu už dříve. A staví si bunkry, ve kterých chtějí kolizi přežít! "Veřejnost je schválně udržována v nevědomosti, aby se zabránilo panice. Zemětřeseních je víc a jsou silnější, to stejné platí o bouřích. V zemské kůře se objevují trhliny a vlny veder jsou stále delší," přesvědčuje Meade o příchodu katastrofy.

 

 

Nibiru je dosud neviděná planeta, která se údajně skrývá za Neptunem. O tom, že jednou zničí Zemi, se v minulosti mluvilo už mockrát, například i v roce 2012, kdy konec světa předpověděli Mayové. Zatím to ale ani jednou nevyšlo.

 

Případné obavy uklidňuje i americká NASA. "Nibiru a jiné příběhy o nevyzpytatelných planetách jsou jen internetové podvody. Pro tato tvrzení neexistuje žádný faktický základ. Pokud by nějaká planeta k Zemi skutečně mířila, astronomové by ji sledovali nejméně posledních deset let, a to už by teď byla viditelná pouhým okem," tvrdí NASA.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

HROZIVÁ PROROCTVÍ BABY VANGY: Co se v roce 2016 skutečně stalo a co lidstvo teprve čeká? Je to děsivé!

DĚSIVÉ PROROCTVÍ: Co předpověděl Nostradamus lidstvu? Jeho vize se plní

mom TN.cz
Reklama