Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.12. 2017 13:41
záhada objasněna

Konec všem spekulacím! Rodina prozradila, co zabilo herce Šmída

Jaroslav Šmíd
Zdroj: Profimedia
Jaroslav Šmíd

Tajemství ohledně nedávné smrti herce Jaroslava Šmída je konečně odhaleno! Sestra slavného Doktora od jezera hrochů se rozhodla uvést na pravou míru, co se stalo a vyvrátit tak i spekulace o souvislosti s onemocněním AIDS.

Nejagresivnější forma rakoviny plic. Taková má být diagnóza herce Jaroslava Šmída, jehož náhlá smrt v listopadu zasáhla příbuzné i kolegy z branže. Týdeníku Sedmička to se slzami v očích sdělila jeho sestra.

 

Vyvrátila tak předchozí spekulace, že jeho smrt nějak souvisela s onemocněním AIDS. "Je to nesmysl a zcela to odmítáme! Žádné HIV neměl,“ prohlásila Jolana. "A právě proto, abychom zabránili těmto nesmyslům a netaktním spekulacím, které snad pramení jen z nevědomosti a neznalosti situace, jsem se za rodinu rozhodla uvést vše na pravou míru,“ doplnila.

 

 

"Jaroušek bohužel zemřel na nejagresivnější formu nádorového onkologického onemocnění plic, se kterým už bohužel nešlo nic dělat, a to vše bylo zkombinované se silným zápalem plic,“ řekla zdrcená žena s tím, že Jaroslav Šmíd sám do poslední chvíle netušil, jak vážný je jeho zdravotní stav. "I když to tak strašně bolí a jeho odchod je pro náš všechny obrovskou ránou, tak to, co nás nějak utěšuje, je, že netrpěl,“ dodala.

 

111

GALERIE: Zemřel herec Jaroslav Šmíd

Zdroj: Profimedia

Jaroslav Šmíd - Divadelní představení spolek Artur, Dívčí válka

Hodnocení:

 

Herec bral před smrtí léky proti bolestem, v kómatu ale nebyl. "Když odcházel, vypadal zklidněný a byl zcela jistě rád, že nás má okolo sebe,“ dodala pro Sedmičku sestra.

 

 

Zpráva o smrti herce všechny zasáhla jako blesk z čistého nebe. Režisér Zdeněk Troška Šmída viděl jen tři týdny před jeho smrtí a tvrdí, že vypadal zdravý a ve formě (psali jsme zde).

 

Šmíd se nikdy netajil tím, že je homosexuál, jeho životním partnerem byl maskér a malíř Bobo Sobotka (61). Ten o bolestné ztrátě promluvil i na facebooku.

 

Jaroslav Šmíd se objevil i v seriálu Ulice. Podívejte se!

lud TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama