Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.9. 2017 20:30
posádka nalezena

Konečně úleva! Pátrání po Petrovi a dětech v Panamě je u konce

Zdroj: TV Nova

Dlouhé pátrání po ztraceném Pedrovi a jeho synech, kteří beze stopy zmizeli při plavbě podél pobřeží Panamy, má šťastný konec. Loď se podařilo najít v přístavu Porto Belo a v neděli se podařilo spojit s posádkou. Všichni jsou v pořádku.

"Skvělé zprávy!!! Všichni jsou v pořádku," píše Adam na profilu, který koncentroval veškeré informace spojené se ztracením. Trojici se tak podařilo najít po více než dvou měsících pátrání.

Reklama

 

Petr, kterému se přezdívá Pedro, vyplul se svými dvěma syny podél pobřeží Panamy, když ale nedorazili na smluvené místo, rozpoutala zoufalá matka dětí Iva rozsáhlé pátrání. Po trojici se ale slehla zem.

 

Až po dvou měsících přišla první pozitivní zpráva, loď se našla v přístavu Porto Belo, posádka tam ale nebyla.

 

Pak ale přišla úžasná zpráva, posádku se konečně podařilo kontaktovat. A všichni jsou v pořádku. "Loď i posádka zůstávaly v domorodé vesnici bez mobilního spojení, kvůli nemoci nemohli pokračovat v cestě podle plánu," píše rodinný přítel Adam.

 

 

"Všem znovu děkujeme za sdílení informací, za podporu pátrání ať už energií, láskou, laskavým slovem, ale také finančně. Přejeme to nejlepší vám všem a díky za technologii," píše Adam v závěru. Matka ztracených dětí si tak může konečně oddychnout.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Policie zveřejnila na Facebooku fotku dívky, po které bylo vyhlášeno pátrání. Překvapení čekalo v komentářích

klma TN.cz
Reklama