Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 4. 2017
uvalí sance

Kongres chválí raketový útok Trumpa. USA budou trestat Sýrii

Zdroj: TV Nova

Americký Kongres vyjádřil podporu Trumpova raketového útoku. USA budou stupňovat tlak na Sýrii. Připravují i ekonomické sankce. Ministr zahraničí je zklamaný reakcí Ruska, ale nijak ho to nepřekvapuje.

Americký ministr zahraničí Rex Tillerson dnes označil za zklamání reakci Ruska na raketový útok USA proti letecké základně syrského vládnoucího režimu prezidenta Bašára Asada.

 

Zároveň ale podle agentury Reuters dodal, že tím není nijak překvapen. Americký ministr financí Steven Mnuchin mezitím oznámil, že USA připravují ekonomické sankce proti Sýrii.

 

 

Mezitím republikánští i demokratičtí členové amerického Kongresu dnes vyjádřili podporu raketovému útoku, který nařídil prezident Donald Trump.

 

Zároveň ale podle Reuters prezidenta vyzvali k tomu, aby vyvinul strategický plán pro vyřešení syrského konfliktu. Rovněž ho vyzvali, aby svoje další významné kroky konzultoval s Kongresem.
 

tn.cz / ČTK / gar

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

8.4. | 08:17 jiři nepraš
3
Jak bude USA trestat Sýrii, že budou umírat zase nevinní ...
8.4. | 08:13 hejtman77
-3
Na amiky je vždy spoleh a mají celosvětovou podporu ,ale na můj vkus se sněma ...
9.4. | 07:20 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
1
Náhlasit nevhodný komentář
8.4. | 22:54 truthwillprevail: A nemám ti ty další rovnou najít? Vidím, že dělat ze sebe čůůůůůůůůůůůůůůráka je opravdu tvůj velkej koníček
8.4. | 22:54 truthwillprevail
2
Náhlasit nevhodný komentář
jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi - Držko čti pořádně, hledal jsem jen ty které znám, takže mi dej seznam a já ti jich najdu více. pa
8.4. | 22:33 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
truthwillprevail: Ruskej švábe, pane jo, 5, SLOVY PĚT senátorů. Vidím, že dělat ze sebe čůůůůůůůůůůůůůůráka je opravdu tvůj velkej koníček
8.4. | 22:25 truthwillprevail
0
Náhlasit nevhodný komentář
Držko dokonce někteří senátoři říkají že se do toho USA nemají míchat a že mají nechat rozhodnout Syrský lid. Prostě takové informace těžko v ČR dostaneš, musíš chodit přímo na sociální sítě a stránky senátorů a abys měl informace i z druhé strany.
8.4. | 22:23 truthwillprevail
1
Náhlasit nevhodný komentář
Držko už jsem napočítal 5 senátorů, ale to jsem se ani moc nesnažil, na ty které jsem si vzpomněl jsem si zadal do Google a hups kritika byla na světě, věřím že kdybych pokračoval tak jich bude mnohem, mnohem více. A o kolika ti řekla česká média? Ta tvrdila že všichni podporují.
8.4. | 22:18 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
truthwillprevail: Ruskej švábe, mám radost, že vy bolševický rudý vši můžete akorát tak pič00vat, kvičet a hýkat na netu a dávat mínusy. A to je tak všechno co můžete. Dějiny jdou jinou cestou a vy můžete s otevřenou tlamou pouze zírat. A to mi dělá obrovskou radost
8.4. | 22:18 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
0
Náhlasit nevhodný komentář
8.4. | 21:51 truthwillprevail: Ruskej švábe, skutečně? Evidentně neznáš pravomoci prezidenta USA, primitivní čůůůůůůůůráku
8.4. | 22:14 truthwillprevail
0
Náhlasit nevhodný komentář
Někdy si lidi přečtěte co píšou Američané na v debatách, to je prostě mazec. Tak my si myslíme že Američané nás chtějí zatáhnout do války a Američané si myslí, že Evropané chtějí zatáhnout USA do války. Tak sakra kdo koho chce zatáhnout do války?
8.4. | 21:59 truthwillprevail
1
Náhlasit nevhodný komentář
jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi - tak jim zavolej jestli z politického hlediska se jim vyplatí jít proti Trumpovi. Proč to říkáš mě? Já nejsem pojebaný Američan
8.4. | 21:57 truthwillprevail
1
Náhlasit nevhodný komentář
Napsal jsem ti, že věřitelé porušovali a porušují zákon, napsal jsem ti jak starý tak nový zákon. A ty z nějakého důvodu píšeš že poukazuji na starý zákon, ale nový zákon který jsem ti taky vysvětlil věřitele porušují a je to stejné porušování jako u toho starého zákona blbe. Ty máš snad IQ nula.