Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.10. 2017 17:10
úžasná novinka

Královská svatba se blíží! Princ Harry požádal Meghan o ruku!

Princ Harry s přítelkyní
Zdroj: Profimedia

Britský princ Harry a Meghan Markle jsou zasnoubení. Informaci ve čtvrtek zveřejnil americký US Magazín – podle jejich zdroje slavný pár radostnou událost brzy oficiálně oznámí veřejnosti. Zatím své zasnoubení slaví pouze v kruhu rodiny.

Média už delší dobu ve velkém spekulovala o tom, jestli není na spadnutí zasnoubení a královská svatba Harryho a jeho krásné přítelkyně, americké herečky Meghan Markle. Harry podle zdroje US Magazínu Meghan už o ruku požádal, zatím si však informaci nechávají pro sebe, aby ji mohli oslavit v soukromí rodiny.

 

"Harry měl od začátku v plánu si nechat novinku o zásnubách pro sebe, aby měl klid to oslavit pouze se svou rodinou," řekl zdroj. "Novinku ale velmi brzy oznámí veřejnosti," dodal zdroj s tím, že to pravděpodobně bude až příští měsíc.

 

I přátelé Meghan se přiklání k tomu, že novinku sdělí světu až v listopadu. V té době totiž skončí vysílání premiéry sedmé série seriálu Kravaťáci. "Bylo by velmi nebezpečné, pokud by to udělala dříve. Byla by pronásledovaná na každém kroku," dodal zdroj.

 

 

Meghan se údajně velmi brzy přestěhuje z kanadského Toronta, kde se seriál natáčel, do Londýna. Prý plánuje žít s Harrym v Kensingtonském paláci. "Pravděpodobně svolají jednoho fotografa a novináře před oznámením. Zřejmě natočí i televizní rozhovor, který se poté rozešle do médií po celém světě," tvrdí zdroj.

 

Meghanina sousedka řekla deníku Daily Mail, že se herečka ve svém domě moc nevyskytuje. Ale pokud doma je, pronásleduje ji ochranka. "Naposledy tady byla v pátek i s ním. Řeknu vám, když je tady on, tak je ulice plná policie a ochranky. Oni jdou přímo do domu a nevycházejí ven," popsala žena. 

ham TN.cz