Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.1. 2016 11:02
Kauza Kramný

Kramného matka: "Budeme bojovat! Je to zmanipulované!"

Matka Petra Kramného
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz
Matka Petra Kramného

Petr Kramný si ve čtvrtek odnesl od ostravského krajského soudu trest 28 let vězení a navíc musí rodině Moniky Kramné uhradit astronomické odškodné 8 a půl milionu korun. Přesto se najdou lidé, kteří nepochybují o jeho nevinně. Mezi ně přirozeně patří i Kramného matka Irena Rychlá.

"Trvám na tom, že je nevinný, že je to všechno zmanipulované," řekla televizi Nova matka odsouzeného krátce po vyhlášení rozsudku.

 

Irena Rychlá podporovala svého syna během celého procesu. S manželem Karlem, Kramného nevlastním otcem, chodili na všechna soudní stání. O jeho nevinně nikdy nezapochybovala. Svému synovi se snažila pomáhat, jak to šlo. Mnohdy to však bylo kontraproduktivní.

 

V březnu 2014 řekla Irena Rychlá médiím, že Kramného měli prý při výslechu zmlátit. "Petr se zhroutil z toho, jakým způsobem byl výslech veden. Hodlají ho zlomit a chtějí z něj přiznání ohledně elektřiny vytlouct stůj co stůj. Vzkázal mi, že vyšetřovatel prý ztratil nervy, povalil ho a tloukl hlavou o zem,“ řekla tehdy Rychlá.

 

Letos v březnu jej policisté obvinili z dalšího trestného činu, křivého obvinění policisty. Petr Kramný tak zřejmě brzy znovu stane před soudem. Mohl by být odsouzen až na 8 let, ale ty se mu k trestu za vraždu přičítat nebudou.

 

 

Na konci srpna zase Rychlá týdeníku Reflex řekla, že měl Kramný ve vězení vážné zdravotní problémy. "Péťa měl ve vězení zdravotní problém. Možná měl malou mrtvičku nebo infarkt. Nevíme. Trvalo snad hodinu, než k němu někoho zavolali, ani ho pořádně neprohlídli a jen mu něco píchli," tvrdila v létě Rychlá.

 

Rychlá je odhodlána nadále za svého syna bojovat. "Furt mu věřím, stojím si za svým slovem a budeme bojovat dál, do poslední chvíle," říká odhodlaně.
 

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

8.1. | 11:41 lenka nováková
26
Takhle to vypadá, když je mateřská láska slepá!! Bože, jak muže být tak ...
8.1. | 11:08 roko-lanek
-26
Milada Horakova taky bojovala a byla bez důkazu popravena.
12.1. | 11:54 peter golas
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Tu v CESKEJ REPUBLIKE JE VSETKO MOZNE fetaci,vrahove,uchylaci,a vseliaka zberba maju tu raj na zemi a Kdo ma PENIAZE a Znamosti na urcitych miestach,tak si moze dovolit robit co chce....
12.1. | 11:50 peter golas
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Napryklad Policajt zabil cloveka a druheho postrelil a bolo dokazane ze zabyl toho cloveka tak ho skorumpovany sud oslobodil z vrazdy a tu Kramnemu nedokazaly nic a odsudily ho AKA JE TO v CECHACH SPRAVODLIVOST.
12.1. | 11:44 peter golas
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Ved tento Cesky Stat je skorumpovany nevineho odsudia a VRAHOU pustia na slobodu aj ked boly dokazy ze zabyl cloveka jaka je to v Cechach spravodlivost...
12.1. | 11:42 peter golas
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Ja verim ze Kramny je nevinny, a neni ziadny vrach ludi,ale vrahove su sudy a policia a nie Kramny. Jak mozu sudy odsudit nevineho cloveka za vrazdu ked nemaju ziadne dvokazy.
10.1. | 13:47 bobule6
11
Náhlasit nevhodný komentář
Franto neboj soc.dávky ti krátit nebudou.
9.1. | 21:11 Frantisek Krzeminski
-11
Náhlasit nevhodný komentář
tady ted tak nepujde o to kolik dostal ale kdo tu obhajkyni zaplati z ceho.
9.1. | 14:03 satanastatanas
-13
Náhlasit nevhodný komentář
Tak Blbule se sape Kramnemu do trenek? Kup si 20 dkg kabanosu, ten te zvladne aniz bysemu zvedal zaludek! Nezapomen si culibrka zase jednou oplachnout!
9.1. | 10:16 bobule6
16
Náhlasit nevhodný komentář
Jusíku zase vylezlo nějaké vdavechtivé střevo co by se chtělo VRAHOVI dostat do trenek. ;-)
9.1. | 10:07 bobule6
16
Náhlasit nevhodný komentář
Ty starej povadlej ču.áku trousile, sráč jako trousil co se zastává VRAHA vl.dítěte nebude zbůhdarma brát bobuli do té své bezzubé smradlavé držky.
9.1. | 08:20 Hana Bartošková
-18
Náhlasit nevhodný komentář
Klíčový důkaz nebyl nalezen. Matka i Kramný mají právo bojovat dál. Domnívat se, byť na základě mnoha shodných, když chybí jedno políčko do mozaiky, znamená ho.... vědět. HB