Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 1. 2016
silná slova

Kramného obhájkyně Rejžková: Ostrý útok na soudkyni!

Rejžková a Gilová
Zdroj: TV Nova

Pořádný rozruch vyvolala advokátka Petra Kramného Jana Rejžková. Po verdiktu ostře slovně zaútočila na soudkyni Renatu Gilovou.

Obhájkyně Jana Rejžková řekla, že očekávala odsuzující rozsudek, ale jeho zdůvodnění ji v žádném případě nepřesvědčilo. Soudkyně Gilová podle ní používá starou komunistickou rétoriku.

 

"Připadá mně tento rozsudek poplatný době před rokem 1989. Připadá mně to téměř jako doba temna. Paní soudkyně zřejmě nechtěla slyšet argumenty, které zazněly jednak ze strany obhajoby, ale i ze strany znalců," řekla Rejžková.

 

Nepodařilo se podle ní například dokázat, jak se proud do těl mrtvých dostal. Údajně také ignorovala přání a požadavky obhajoby a celý proces vedla tendenčně.

 

 

S výší restu překvapivě nebyl spokojený ani bratr a strýc zavražděných Radmil Nicieja. Požadoval tresty vyšší. "Nemůžu žít s pocitem, že on jde v noci spát a ráno se probouzí a je tu pořád," řekl.

 

Petr Kramný odešel od soudu s 28letým trestem (podrobnosti tady). Příbuzným obětí navíc musí zaplatit tučné odškodné (konkrétní částky zde). Verdikt zatím není pravomocný.
 

ČTK, vrl TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

7.1. | 20:03 haha33
50
Kramný dostal to co si zasloužil a doufám, že to další potvrdí. A ta zdivočelá ...
7.1. | 19:16 pichav
-31
COPAK SILNA SLOVA !!!! ALE TO MUCENI CO pk MEL VE VEZNICI !!!! JAK JE MOZNE ZE ...
9.1. | 11:16 wolencak
9
Náhlasit nevhodný komentář
Paní doktorka Rejžková je takové "eso", že pro expremiéra Grosse v jeho případu s financováním bytu vymyslela strýčka Vika a tím vlastně pan Gross v politice skončil.V případu Kramného je až nechutná, zlá zakomplexovaná ženská. Wolencak
8.1. | 16:50 satanastatanas
-11
Náhlasit nevhodný komentář
Rekl bych ty vilo ze uz ses probrala..Ale blba opice jsi furt stejne...
8.1. | 14:43 bobule6
13
Náhlasit nevhodný komentář
Zajímalo by mě kdy už se ta krabicová víla probere z té opice.
8.1. | 14:12 satanastatanas
-12
Náhlasit nevhodný komentář
Ono stacilo sledovat jak Nova informovala o tribunalu, jak sly po Kramnem jak slepice Jusa po flusu! To je to, co "Demokratura" potrebuje..Blbce kam se clovek podiva a co nevynechaji jediny flusanec
8.1. | 10:17 Petr Pundr
-21
Náhlasit nevhodný komentář
Zločin musí být potrestán,o tom žádná.Ale styl vedení tohoto procesu opravdu připomínal styl soudu padesátých let,v tom má Rejžková pravdu.Soudkyně byla pod velmi silným tlakem zejména bulvárních médií a veřejnosti .Bála se připustit cokoliv,co by P.K. alespoň trochu pomohlo. Dlouho se nevyspí !
8.1. | 10:10 satanastatanas
-12
Náhlasit nevhodný komentář
Petr si upravil frizuru..A je videt ze to ucinkuje..Cim vic nasJat deb-ilky nez ucesem, ze?
8.1. | 09:58 skeptikus
-11
Náhlasit nevhodný komentář
..koukám,že se už cenzor dostavil do práce a třídí názory na správné a špatné,které maže.Někdo nadávat smí jiný ne.V pořádku.Váš web vaše pravidla. Jen si nehrejte na nezávislá média,vy jste prachsprostý bulvár..
7.1. | 22:03 mimozemstanet
25
Náhlasit nevhodný komentář
Zdravím vespolek. Tak konečně máme verdikt. A někteří potřebují udělat "Čulibrka", včetně vědmy Sklenářový nebo zhrzený a zneuznaný Rejžkový. Jinak to fakt nepoberou. Pro Krista Pána, to je ale rána!!! Boty v trapu, zádel v ohni. No to je tedy naděleníčko. Co Rejžičko?
7.1. | 20:26 Tony
42
Náhlasit nevhodný komentář
Ta Rejžková je odporná od pohledu a ten její stálý úsměv to dotvrzuje.
7.1. | 20:13 josefvyskoc
11
Náhlasit nevhodný komentář
nejhorsi bestie jsou starnouci, frustrovany a sexualne neukojeny zensky...
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme