Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 18.3. 2016 14:03
Posun v kauze

Kramného spis dorazil k vrchnímu soudu, odvolání má 124 stran

Petr Kramný - Vrchní soud v Olomouci
Zdroj: wikipedia.org/ Profimedia.cz

Kompletní spis ke kauze Petra Kramného včetně všech odvolání dorazil k Vrchnímu soudu v Olomouci. A tříčlenný soudní senát tak může začít s jeho prostudováním.

A že je co studovat - podle mluvčího vrchního soudu Vladimíra Lichnovského má spis více než 6300 listů textu, to je potenciálně až 12 600 stránek.


Samozřejmě nechybí ani odvolání Kramného, žalobce Víta Legerského a dokonce ani Kramného matky Ireny. Zatímco obhájkyně Jana Rejžková a Irena Rychlá požadují propuštění a osvobození Kramného,, státní zástupce naopak chce pro Kramného ještě tvrdší trest než je dosud uložených 28 let. Nízké se také Legerskému zdá přiznané odškodné.
 


"Aktuálně odvolání obžalovaného Kramného čítá 124 stran textu plus přílohy, odvolání státního zástupce čtyři strany textu, odvolání matky obžalovaného jednu stranu textu.
K námitkám obsaženým v jednotlivých odvoláních se nebudeme vyjadřovat," vypočítává mluvčí soudu.


Jasné už je také to, kteří soudci budou mít kauzu na starosti. Předsedou senátu bude Václav Čapka, sekundovat mu budou soudci Petr Andres a Pavel Göth."Pokud se týká dalšího postupu v řízení, tak nyní se bude příslušný senát podrobně seznamovat se spisovým materiálem, přičemž při této činnosti není omezen žádnou zákonnou lhůtou," objasňuje mluvčí.


Jedním dechem ovšem dodává, že protože je obžalovaný ve vazbě, budou se soudci snažit vše nastudovat co nejrychleji. Přesto zatím není podle Lichnovského jasné ani přibližně, kdy se bude konat hlavní líčení.


Podívejte se na reportáž ze čtvrtka

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vražda v Egyptě! Poznali byste, kdo bude hrát hlavní roli Petra Kramného?

FACEBOOK je dostal do vězení! Kluci šli k soudu kvůli jediné fotce na sociální síti

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.3. | 19:39 bobule6
13
Jusíku, co by tam tak mohlo být samé hovadiny typu on vám dá písemně, že to ...
18.3. | 14:24 roko-lanek
-10
To je pro mně opravdu životně duležita zprava.
18.3. | 19:39 bobule6
13
Náhlasit nevhodný komentář
Jusíku, co by tam tak mohlo být samé hovadiny typu on vám dá písemně, že to neudělal.... copak ty si viděla/slyšela od rumové pralinky něco smysluplného. Jistě to pytlikovala ve spolupráci s ožralou Vlastou, vždyť se musí znát jak říkala vlasta jsou z 1(75tis) města ;-)
18.3. | 19:12 Jusa123
8
Náhlasit nevhodný komentář
Nějak tomu nerozumím,Odvolání mělo být vyhotoveno za 8 dní po doručení rozsudku tak jaké je toto odvolání a proč teď?Rejže i st. zástupce dodrželi lhůtu,toto odvolání je od Kramného,které sepsala Rejže kde by Kramný přišel k přílohám?Tak že Rejže napsala odvolání 245 stran.Co tam asi bude???
18.3. | 15:54 amperek50
8
Náhlasit nevhodný komentář
Na Petu leze suk aci jaro ale ma smulu jeho budou suka t muklove
18.3. | 14:53 kramnyjevrah
8
Náhlasit nevhodný komentář
Rychla irenko ty karvinska ludro a corkarko...bezte se s vozralou kolotocarkou bodnout.synacka vrahounka nekrofilniho uz na svobode nezazijes...uz si s nim nestrihnes orala heheheh a anala a nebude k tobe cuchat babo a k tvym hnatam!
18.3. | 14:50 kramnyjevrah
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Presne tak...daleko dulezitejsi je ze vozralej primitiv a ochrance podvodniku a zlodejicku neudrzi moč ty komousska hnido. http://www.g.cz/pomoceny-zeman-se-siri-jako-ohen-ktery-nelze-zastavit#
18.3. | 14:24 roko-lanek
-10
Náhlasit nevhodný komentář
To je pro mně opravdu životně duležita zprava.