Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.3. 2016 23:10
Stížnost neuspěla

Vrchní soud Kramnému zatnul tipec! Jeho stížnost ihned zamítl

Zdroj: TV Nova

Obhájkyně Petra Kramného si mnohokrát stěžovala, že ostravská soudkyně Renáta Gilová je vůči jejímu klientovi zaujatá a proces nevede spravedlivě. Situace se ale nezměnila ani u Vrchního soudu v Olomouci.

Vrchní soud totiž musel rozhodnout o stížnosti Kramného na to, že už více než dva roky sedí ve vazební cele, což se mu pochopitelně nelíbí.


A Kramný i jeho obhájkyně Jana Rejžková nejspíš doufali, že soudce vrchního soudu bude mít jiný názor než ostravská soudkyně Renáta Gilová.


Jenže to se spletli. "O stížnosti pana Kramného bylo v neveřejném zasedání rozhodnuto tento týden. Situace se ovšem nijak nezměnila, dotyčný zůstává ve vazbě," řekl TN.cz mluvčí olomouckého vrchního soudu Vladimír Lichnovský.


Dodal, že ovšem nemůže podrobně rozebírat důvody, které soud k rozhodnutí vedly. "Rozhodnutí zatím nebylo doručeno všem zainteresovaným stranám, takže ho nemohu blíže komentovat," uvedl pouze mluvčí.Zatím není jasné ani to, který soudce bude mít odvolání v ostře sledované kauze na starosti nebo kdy o námitkách obhájkyně a státního zástupce soudní senát rozhodne.


Do Olomouce totiž zatím dorazila jen část spisu. A to ta, která byla nezbytná pro rozhodnutí o (ne)prodloužení vazby. Další kroky jsou ale možné až v momentě, kdy bude spis v Olomouci kompletní.


Podívejte se, co si o trestu pro Kramného myslí obyčejní lidé

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.3. | 15:27 cezar8
23
Je nanejvýš jasné, že VS nepustí z vazby člověka již obviněného z vraždy, ač ...
17.3. | 17:33 overal
-16
Případ je zpolitizován, tady už dávno nejde o spravedlnost!
17.3. | 19:02 novobilskyy
2
Náhlasit nevhodný komentář
Gay Kramy bude plakat:))
17.3. | 18:14 bobule6
14
Náhlasit nevhodný komentář
Overal, zpolitizován??? Co by si vzali z nějaké uklízečky z Háčka?o čem tak důležitém rozhodoval, jestli postavit smeták do pravého/levého kouta? Kramnořiťolezové jsou zralí na svěrací kazajky a klecové lůžka.
17.3. | 17:33 overal
-16
Náhlasit nevhodný komentář
Případ je zpolitizován, tady už dávno nejde o spravedlnost!
17.3. | 17:26 haha33
16
Náhlasit nevhodný komentář
ta Rejžková je totál slaboduchá. On chtěl utéct z Egypta a sešvindloval by to se všemi debi---lními kamarády a najednou by chtěla, aby šel z vazby s tím, že by neutekl???? Čím ty lidi dneska myslí?
17.3. | 16:22 bobule6
23
Náhlasit nevhodný komentář
Jusíku dopřej rumové pralince jejich 5min slávy. Až toho vrahouna zavřou tak po ní už ani pes neštěkne poté ostudě co teď předvedla. Jen zastrašování, vyhrožování, nevědomost a stupidita.
17.3. | 16:13 mimozemstanet
22
Náhlasit nevhodný komentář
No nic jiný ho se nedalo čekat. Pustit ho by byla naprostá zhovadilost. Je nad slunce jasný, že by se rychle zdekoval. To by v jeho situaci udělal každý. Za sepsání stížnosti jsou ale prachy k dobru Rejžkové. Zlatokopka
17.3. | 16:05 amperek50
16
Náhlasit nevhodný komentář
Kaziš uk by chtěl na čerstvej vzduch.Péťo n as-rat
17.3. | 15:46 Jusa123
23
Náhlasit nevhodný komentář
Proč Rejže dává Kramnému takové naděje když dobře ví jak to dopadne.Ona by to jako studovaná???měla vědět nejlíp,že ho nepustí když je odsouzen a ještě k tak vysokému trestu.
17.3. | 15:30 cezar8
13
Náhlasit nevhodný komentář
opr: odsouzen.
17.3. | 15:27 cezar8
23
Náhlasit nevhodný komentář
Je nanejvýš jasné, že VS nepustí z vazby člověka již obviněného z vraždy, ač nepravomocně KS na 28 let. To byl pokus a účelové jednání paní Rejžkové, aby dala najevo svou péči o svého klienta, no, není se co divit, snaží se jak může, leč marně......