Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 5. 2016
Rozchod?

Kramný je opět sám, milenka za ním do basy už nejezdí!

Petr Kramný , milenka
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz

Už v úterý stane Petr Kramný znovu před soudem. A jde mu o všechno - je to totiž soud odvolací. Na lavici obžalovaných Kramný usedne osamělý - vše totiž nasvědčuje tomu, že mu milenka Vanda dala kopačky.

Ještě nedávno přitom tmavovláska Vanda chodila za Kramným do věznice v Ostravě na pravidelné návštěvy a vidět byla i v soudní síni, kde si Kramný vyslechl v lednu trest 28 let vězení.


To je ovšem podle deníku Blesk všechno minulost - Kramný, odsouzený za vraždu manželky a dcerky, totiž podle novin v cele znovu osaměl.


Blesk se odvolává na prohlášení nejmenovaného bachaře, podle kterého prý Vanda za Kramným nebyla už dva měsíce. Předtím přitom nevynechala jedinou návštěvu.Kramného ovšem absence "jeho" černovlásky prý nijak zvlášť netrápí. Podle zmíněného dozorce na něm není znát, že by ho rozchod s Vandou nějak trápil.


Možná je to i tím, že má Kramný jjiné, vážnější starosti - už v úterý totiž stane před Vrchním soudem v Olomouci, kde se rozhodne o jeho dalším osudu. A jde o hodně - pokud soudci Kramného odvolání zamítnou, dostane se na svobodu jako stařec.

pez TN.cz
Reklama