Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 5. 2016
Rozchod?

Kramný je opět sám, milenka za ním do basy už nejezdí!

Petr Kramný , milenka
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz

Už v úterý stane Petr Kramný znovu před soudem. A jde mu o všechno - je to totiž soud odvolací. Na lavici obžalovaných Kramný usedne osamělý - vše totiž nasvědčuje tomu, že mu milenka Vanda dala kopačky.

Ještě nedávno přitom tmavovláska Vanda chodila za Kramným do věznice v Ostravě na pravidelné návštěvy a vidět byla i v soudní síni, kde si Kramný vyslechl v lednu trest 28 let vězení.


To je ovšem podle deníku Blesk všechno minulost - Kramný, odsouzený za vraždu manželky a dcerky, totiž podle novin v cele znovu osaměl.


Blesk se odvolává na prohlášení nejmenovaného bachaře, podle kterého prý Vanda za Kramným nebyla už dva měsíce. Předtím přitom nevynechala jedinou návštěvu.Kramného ovšem absence "jeho" černovlásky prý nijak zvlášť netrápí. Podle zmíněného dozorce na něm není znát, že by ho rozchod s Vandou nějak trápil.


Možná je to i tím, že má Kramný jjiné, vážnější starosti - už v úterý totiž stane před Vrchním soudem v Olomouci, kde se rozhodne o jeho dalším osudu. A jde o hodně - pokud soudci Kramného odvolání zamítnou, dostane se na svobodu jako stařec.

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

30.5. | 09:33 tirpits
23
Taková bobule ,ta by šla v podřepu už od brány .
30.5. | 09:02 tirpits
-26
Tak to vypadá že to je tak půl na půl . Kdyby to skončilo tou rozšiřenou ...
30.5. | 12:46 Jusa123
-10
Náhlasit nevhodný komentář
Kramný má jiné starosti na milenky mu čas nezbývá.
30.5. | 12:29 josefvyskoc
5
Náhlasit nevhodný komentář
to jsou prkotiny...kramny se ted musi soustredit hlavne na to, jaky zvoli na odvolaci preliceni outfit a styl ucesu...to bude klicove pro celkovou image a dalsi vyvoj situace kolem monsterprocesu stoleti...
30.5. | 12:22 tirpits
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Bobule : Vidíš jaká jsi hloupá , samozřejmě že ne v podřepu s kytičkou ,ale s vyhrnutu sukní . Tobě to třeba podát po lopatě .
30.5. | 12:09 bobule6
2
Náhlasit nevhodný komentář
Tirpits v 9:33 si ukázal jaký jseš hlupák. Spletl sis mě s luiskou, vv, ožralou vlastou a spol. Já mu totiž to vězení přeju, když ne doživotí alespoň tě požadovaných 30let. Tak to dopadá, když se pomatený důchodce dostane k PC, budiž ti omluvou tvá stařecká demence :'-(
30.5. | 10:18 david-hradsky-brno
-26
Náhlasit nevhodný komentář
Každému klukovi nevoní holky, mě se ten tvrdej kluk líbí.
30.5. | 09:33 tirpits
23
Náhlasit nevhodný komentář
Taková bobule ,ta by šla v podřepu už od brány .
30.5. | 09:02 tirpits
-26
Náhlasit nevhodný komentář
Tak to vypadá že to je tak půl na půl . Kdyby to skončilo tou rozšiřenou sebevraždou jak údajně mělo , tak jedná půlka slepičárny by mu na hrob nosila květinky a druhá púlka slepic by na ten hrob chodila močit .
30.5. | 08:58 jaryn1111
6
Náhlasit nevhodný komentář
Kramného ovšem absence "jeho" černovlásky prý nijak zvlášť netrápí. - Ona ho ani nijak netrápila ztráta manželky a dcery !
30.5. | 08:33 bobule6
-12
Náhlasit nevhodný komentář
No jo kdo by chtěl vrahouna s 8mil.dluhem :-D Rychlovka vyměnila Klárku s Monikou za vypočítavou šlápotu s parchantama a když se ukázalo, že bude mít vrahoun holou pr...tak se po nich slehla zem a stará škatule má do babičkováno ;-)))