Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 12. 2016
Kramný na Mírově

Kramný promluvil: Ve vězení myslí na rodinu; sešel se s Kajínkem

Petr Kramný
Zdroj: TV Nova
Petr Kramný u soudu za křivé obvinění

Petr Kramný, který tento týden stanul u ostravského okresního soudu kvůli případu údajného křivého obvinění, promluvil o životě v mírovské věznici. Tam si odpykává osmadvacetiletý trest za vraždu manželky a dcery v egyptské Hurghadě. Kramný trvá na tom, že svou rodinu nezabil.

Na rok 2016 nebude Petr Kramný vzpomínat v dobrém. Nejprve jej hned po novém roce odsoudil ostravský krajský soud na 28 let za vraždu manželky Moniky a dcery Klárky. V červnu mu trest potvrdil Vrchní soud v Olomouci. Z vazby se tak Kramný stěhoval do jedné z nejpřísněji střežených věznic v Česku, kde si tresty odpykávají ti nejhorší vrazi. V prosinci jej navíc v druhé kauze uznal Okresní soud v Ostravě vinným z křivého obvinění policisty, trest mu ale nenavýšil.

 

Petr Kramný teď deníku Blesk poskytl rozhovor. Trvá v něm na své nevině. "Je to nekonečný, zlý sen. Představte si, že vás obviní a odsoudí z něčeho tak zrůdného. Navíc, když jste nic neudělal," snaží se Kramný přesvědčit čtenáře, že manželku a dceru nezavraždil. Podle něj navíc rozhodně není jediným nevinným, kterého české soudy odsoudily.

 

Kramný prozradil, že na svou zemřelou rodinu často myslí a v cele má i fotky Moniky a Klárky. Vedle toho také čte, píše si s advokátkou a s přáteli a těší se na návštěvy, které má povolené jednou za měsíc. Své naděje upíná k Nejvyššímu soudu, kam jeho advokátka podala dovolání. Právní zástupkyně Petra Kramného Jana Rejžková navíc naznačila, že má nové důkazy, které svědčí v jeho prospěch!

 

 

 

Před Vánocemi myslí hlavně na své rodiče, kteří jej podporovali u každého soudního stání. "Prošli si hrozným očistcem!" řekl Blesku Kramný. Přiznal také, že se mu o Monice a Klárce zdá: "Občas se v noci probudím a myslím, že jsem s holkami a vše se mi jen zdálo. Brečím..." Dodal Kramný.

 

Ve věznici Mírov si svůj doživotní trest odpykává také další známý český vězen, Jiří Kajínek. Kramný prozradil, že se s ním již ve věznici setkal. "Prohodili jsme i pár vět. Zrovna ten chlap už má být dávno na svobodě. Pokud jsem měl zabít Moniku i Klárku a dostal jsem 38 let, tak proč on dostal za zabití dvou ozbrojenců doživotí?" diví se Kramný.
 

Petr Kramný byl 13. prosince znovu před soudem:

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.12. | 15:51 Jusa123
23
Kramný na to že s mrtvými byl tak dlouho,mluvil do kamery v pohodě a jako by ...
17.12. | 14:23 pichav
-19
VSICHNI SI UZ TED MYSLITE ZE JE NEVINNY !!!! NEKTERI NORMALNE A JINI PODVEDOME ...
13.1. | 14:14 Jusa123
0
Náhlasit nevhodný komentář
No,když by věděl že to dopadne takto a nepomůže mu ani dovolená v Egyptě v době ramadanu,mohl si prachy za dovolenou schovat na Rejži protože tady by na to přišli mnohem dřív a seděl by na tvrdo dávno.
21.12. | 11:54 bobule6
9
Náhlasit nevhodný komentář
luiska,až zase někdy budu řešit hypotéku obrátím se na tebe :-D nástupní plat uklízečky v hujunééé 17hr. budiž on jako dlouhodobý zaměstnanec 15čist, ošetřovatelka cca10 čistého(dělá ji i kamarádka bouchá so,ne,pá, svátky, noční).k tomu půjčky, leasing atd tou brigádou myslíš toho gigola :-))))
19.12. | 18:41 Jusa123
11
Náhlasit nevhodný komentář
sat.,vybrat by si mohl,ale bylo by mu to prd platné i když by ho museli pustit s vrahem své ženy a dcery bych se BÁLA POTKAT,ne tak ještě jet na dovolenou do Egypta v době ramadanu,věděla bych jak dopadnu.Tam by ráda jela nějaká nekvalitní mrcha z jeho fan-klubu.
19.12. | 15:11 Jusa123
11
Náhlasit nevhodný komentář
sat.,kdyby si přivedl do vilky nekvalitní mrchu,jeli by zase na dovolenou do Egypta v době ramadanu a už by nemusel čekat a vymýšlet už má zkušenosti a jednal by hned-zavčas by zdrhl.
19.12. | 14:49 Jusa123
10
Náhlasit nevhodný komentář
O jaké hypotéce luisina píše?O Kramných ví veřejnost vše,ale o hypotéce nic.Když chtěli stavět už by museli hypotéku mít a kdo ji platí,že by Rejže?Nebo ji Kramný zrušil když se vrátil do ČR?to by byli plné noviny ale nikdo nic neví.Tak jen alibi!!!!!!!!!!!!!!!!
19.12. | 13:42 acdcc
-8
Náhlasit nevhodný komentář
Co si budem povídat Luiso. Vodsoudili ho a tak to zústane,nepřimou nic,nic se neproveří.A tak ani žádnou hypotéku nebude potřebovat, leda že na 28 let postaví svojí celu. ale neříkam, že je to dobře. Všecko by měli proveřit i to v jeho prospěch. Ale neudělaj to
19.12. | 11:16 Jusa123
9
Náhlasit nevhodný komentář
Tak o stavění Kramných si myslím že to byla jen příprava alibi,počítal s tím,že se z dovolené vrátí sám.Teď je to celé bezpředmětné,pokud zůstane v base hypotéku nepotřebuje a pokud ho pustí a dostane odškodné může stavět bez hypotéky!!!
19.12. | 10:11 luisina4
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Bobule.Na hypo ve výši 2,7 mio stačí příjem obou partnerů 29500,- Kč Dnešní úrok by byl cca 2,29%, splátka 10400,-měli by 90%LTV (což je výše úvěru vůči ceně nem.)5l fixaci. Někde jsem četla, že oba pracovali, on navíc brigádničil.Moc jsem se tedy v odhadu nespletla.
18.12. | 22:46 bobule6
4
Náhlasit nevhodný komentář
Luiska on nedělal na lince aby měl 25tis dělal děvečku pro všechno s nástupním platem 17tis hrubého, podle toho co uváděli v inzerci hjundéé tak moc nefantazíruj o 35tis dohromady.
18.12. | 21:02 luisina4
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Chytra.vsechno vite a vsude byla 2x