Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 3. 2018
video skončila v base!

Kráska nabízela sex zdarma! Do hotelu za ní přišly davy mužů

Zdroj: WeChat

Devatenáctiletá bloggerka nabízela sex zdarma z pokoje v hotelu Hilton. Stovky chtivých mladíků na nabídku nalákala a vydaly se za ní. Policie dívku zadržela.

Atraktivní dívka natočila neobvyklý inzerát – na videu je ve spodním prádle a nabízí sex zdarma. "Někdo si pro mě přijďte… Sex… zdarma," stálo u videa. Neváhala zveřejnit přesné číslo svého pokoje a adresu, kam se mají zájemci dostavit.

 

Blogerka, která vystupuje pod přezdívkou Qianjin Yeye, zřejmě netušila, že podobné chování není legální. Na uvedenou adresu v Čině se dostavila i policie. Pokoj byl už ale prázdný a kráska se z hotelu odhlásila.

 

 

Později ale zřejmě dívku a jejího kamaráda, který se na krátkém videu hlasitě směje, smích přešel. Zadrželi ji o den později. Vyslechla si obvinění z prostituce a musí strávit 15 dní ve vězení. Zaplatí také pokutu v přepočtu 1600 korun.

 

Podle deníku Mirror na adresu začali přicházet muži a klepali na dveře pokoje. Další do hotelu telefonovali a chtěli s kráskou spojit. Údajně se ozvalo téměř 3000 zájemců. Dívka poté prosila na sociální síti, aby lidé její inzerát nesdíleli s tím, že šlo jen o vtip.

ham TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama