Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 8. 2017
Všichni ji chtějí

Kráska přišla o ruku, ale ne humor. Profilem na seznamce baví svět!

Lauren baví profilem na seznamce - 4
Zdroj: Twitter
Lauren si ze svého postižení umí udělat legraci

Dvacetiletá Lauren přišla o ruku při nehodě, i přesto si zachovala skvělý smysl pro humor. Její inzerát na seznamce teď baví uživatele po celém světě.

Lauren z amerického San Diega prožila před rokem děsivou nehodu, když jela na svém mopedu. "Jela jsem hodně rychle, nezvládla řízení a přeletěla přes řídítka. Narazila jsem do dopravní značky, která mi uřízla ruku. Celou dobu jsem byla při vědomí," popsala dvacetiletá kráska portálu BuzzFeed News.

 

Jen díky náhodě nevykrvácela, poblíž byl totiž policista, který jí poskytl první pomoc a přivolal záchranáře. "Pamatuju si, že jsem se ptala policisty: 'Hele, já umřu?' a on odpověděl: 'Jasně, že ne, budeš v pohodě'," říká Lauren.

 

V jejím zotavovacím procesu prý velkou roli hrály sociální sítě, kde zveřejňuje mnoho fotek a také vtipné komentáře. Nejdříve přitom Lauren odmítala o svém stavu vtipkovat, postupně se jí ale specifický smysl pro humor vrátil. "Když jsem si z toho začala sama dělat legraci, pomohlo to," doplnila dívka.

 

 

14

GALERIE: Lauren baví inzerátem celý svět

Zdroj: Twitter

Lauren baví profilem na seznamce - 1

Hodnocení:

 

Minulý týden si Lauren vytvořila profil na Tinderu, což je aplikace fungující jako seznamka. Kvůli tomu, jak vtipně a úderně se popsala, se z ní stala hotová celebrita. Snímky jejího inzerátu se od té doby šíří sociálními sítěmi.

 

Krásná Američanka totiž napsala, že pracuje jako obchodník s rukama. Dále vyjmenovala své přednosti:

tvář 10/10

tělo 9/10

osobnost 20/10

ruce 1/2

 

 

Díky svému humoru dostává Lauren nabídky na seznámení z celého světa. Někteří muži jí dokonce píšou rovnou žádosti o ruku. Píšou jí také lidé s podobným postižením a děkují s tím, že její přístup pomohl i jim.

epa TN.cz