Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.7. 2015 11:52
modelky mají problém

Krásná dvojčata, ale žít byste s nimi nechtěli! Podívejte se proč

Problémová dvojčata
Zdroj: Facebook / Twitter
Krásná dvojčata terorizují sousedy

Dvojčata Tiffany a Taliah Sandersonové jsou krásná a živí se modelingem. Ale zřejmě byste s nimi nevydrželi. Zejména, kdybyste byli jejich sousedé. Být v jejich blízkosti je totiž peklo.

Sexy devatenáctileté modelky totiž údajně sedm let doslova tyranizovaly své sousedy. Neustále jim doma vyhrávala hudba na plné pecky a z matčina luxusního domu si udělaly párty klub, uvedl portál tvnoviny.sk

 

Stížností na policii přibývalo a přibývalo a na High Lane v Stockportu v Manchesteru zasahovaly hlídky několikrát. Dívky nakonec skončily u soudu, kde jim určili trest. Od osmé večer do osmé rána si nemohou pouštět nahlas hudbu, nemohou křičet, nesmějí používat hanlivé vulgární výrazy a nikoho nesmí svým chováním obtěžovat.

 

 

"Vůbec to není pravda. Víme, kdo za tím stojí, ale vymýšlí si," řekla matka dívek. "Jejich zahrada je zády k naší, ale nikdy jsme si nemuseli stěžovat na hluk. Mám tři malé děti, ale nikdy se nevzbudily. Sousedky jsou v pohodě, občas jsem slyšel nadávky nebo tak, ale to patří k jejich věku," zastává se dívek i soused Roger Wilkson (51).

 

Soused, který si na dvojčata stěžoval, se vyjadřovat nechtěl, neboť soudní proces pokračuje. Případ byl odročen na 6. srpna, kdy dojde ke konečnému rozhodnutí.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zázrak přírody: Žena porodila už třetí dvojčata

Šokující setkání: Dívka potkala svou dvojnici. A nejsou příbuzné! Jak je to možné?

Přiznání dvojčat z Ulice: Na nahé scény toho druhého se v televizi díváme

GALERIE: Pravděpodobnost jedna k milionu. Dvojčata mají jinou barvu kůže

Dcera Demi Moore vypadá jako kopie své matky: Jednu od druhé nepoznáte!

hel TN.cz