Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 24. 8. 2017
Zázrak zrození

Krásná náhoda: Sestry porodily ve stejný den na stejném místě!

Zdroj: TV Markíza

Petra měla rodit 29. srpna, její mladší sestra Veronika 23. srpna. Příroda to ale chtěla jinak a děti se narodily ve stejný den.

To je krásná náhoda. Děti dvou sester ze slovenského Záhorie budou slavit narozeniny ve stejný den. Bratranec a sestřenice se narodili nejen ve stejný den, ale i na jednom místě a pomohla jim stejná lékařka.

 

Petra měla termín 29. srpna, její mladší sestra Veronika 23. srpna. Nakonec ale obě porodily 20. srpna. Porod proběhl spontánně. Mezi Matůškem a Tamarou je jen pětihodinový rozdíl, píší tvnoviny.sk.

 

První se odebrala na porodní sál prvorodička Veronika. Když začala mít kontrakce, okamžitě volala sestře Petře. Ta už má doma dva syny. Pár hodin poté se jí narodilo další dítě.

 

Že jsou těhotné, oznámily společně o Vánocích rodičům. "Musím vám něco říct. Jsem těhotná," řekla tehdy Veronika. "Fakt? I já," smála se Petra.

 

 

Jejich rodiče měli obrovskou radost. K dvanácti vnoučatům teď přibyla ještě dvě. Teď mají sedm vnuků a sedm vnoučat.
 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Nevěra v den porodu! Jak jen to mohl udělat?!
VAŠE PŘÍBĚHY: V šestnácti těhotná a sama

vrl TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

24.8. | 12:55 dididita
12
Snad 7 vnuků a 7 vnuček a ne vnoučat. Kdo to píše.
29.8. | 13:50 karprox
0
Zhruba někdy kolem roku 1960 jsem při hrabání se v zeměpisných atlasech narazil ...
1.9. | 12:18 mike1sdh
0
Náhlasit nevhodný komentář
No, počaly ve stejný den, na stejném místě, se stejným samcem, tak není až tak divné, že se jim povedlo porodit ve stejný den. Hlavně jestli i tatínek je tak nadšený.
29.8. | 14:00 karprox
0
Náhlasit nevhodný komentář
Prostě jste zase jednou objevili Ameriku, i když je pravdou, že takto názorný příklad, že existují všeobecně známé mechanismy, které řídí naše životy, a o nichž celá řada našich současníků nemá nejmenší tušení, je opravdu přesvědčivý.
29.8. | 13:55 karprox
0
Náhlasit nevhodný komentář
Já jsem se tímto faktem zabýval jen u členů rodiny které jsem osobně zažil, se kterými jsem se setkal. Bylo by velice zajímavé se podívat na posloupnost třeba 10 po sobě jdoucích generací v jedné rodině, a pro upřesnění porovnat takových rodin rovněž 10.
29.8. | 13:54 karprox
1
Náhlasit nevhodný komentář
Druhá skutečnost je myslím už běžně známa, že ženy v plodném období svého života, které žijí tak, či onak pohromadě, mají po určité době společného soužití menses časově synchronizované - mají je prostě současně. To je další fakt, který podobnou NÁHODU mívá na svědomí.
29.8. | 13:53 karprox
0
Náhlasit nevhodný komentář
Prostě zřejmě existují dva vlivy, jejichž dopad se prolíná. Důsledkem jednoho vlivu mají ženští potomci v určitém období roku nejvyšší pravděpodobnost početí. To platí u pokrevných příbuzných.
29.8. | 13:51 karprox
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ještě k tomu mateřství. Bývá to znatelné už v o něco větších rodinách. Zpravidla se všichni členové jedné rodiny narodili v průběhu tří, čtyř měsíců, někdy dokonce v průběhu 30, 40 kalendářních dnů, a to i přes to, že k tomu došlo s odstupem například 50 let.
29.8. | 13:50 karprox
0
Náhlasit nevhodný komentář
Zhruba někdy kolem roku 1960 jsem při hrabání se v zeměpisných atlasech narazil na skutečnost, že jednotlivé světadíly do sebe zapadají, tam kde je v jednom pobřeží proláklina, bývá na sousedním pobřeží výběžek. Přibližně o 10 let později se o tom začalo psát v tisku.
24.8. | 20:12 pean85
6
Náhlasit nevhodný komentář
Teda ségra. To byl tenkrát mejdan. Co? To jo. Jsem ráda, že neštěká.. :-)
24.8. | 12:55 dididita
12
Náhlasit nevhodný komentář
Snad 7 vnuků a 7 vnuček a ne vnoučat. Kdo to píše.