Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 10. 2017
Zneužívání studentů

Krásná učitelka svedla žáka (15). Podle soudu to nemohl odmítnout

Alice McBreartyová, učitelka, která měla sex se studentem
Zdroj: Metropolitní policie Londýn
Alice McBreartyová, učitelka, která měla sex se studentem

Anglický soud v pátek odsoudil na 16 měsíců vězení třiadvacetiletou bývalou učitelku Alice McBreartyovou. Žena měla na začátku roku nejméně 7x svést teprve patnáctiletého studenta. K činu se u soudu přiznala.

"Užívala jste si sexuální poměr s patnáctiletým dítětem!" vyčetla McBreartyové soudkyně Sheelagn Canavanová. "Beru, že s tím souhlasil, ale který patnáctiletý kluk by odmítl tak atraktivní nabídku?" dodala soudkyně, která krásnou učitelku odsoudila.

 

Žena se u soudu přiznala, že s patnáctiletým žákem, jehož totožnost úřady tají, měla sex sedmkrát. U soudu zaznělo, že si spolu užívali ve třídě, v hotelu, třikrát v domě jejích rodičů, v autě odsouzené ženy. Jednou také vyzvedla chlapce doma, odvezla ho do prázdné garáže a tam mu dala dárek k narozeninám - orální sex.

 

Vztah se studentem navázala sama učitelka začátkem letošního roku. Chlapci začala psát na sociální sítě a požádala ho o telefonní číslo. Pak dostal jejich vztah sexuální rozměr. Její kolegové byli tím, že si jsou se studentem blízcí, znepokojeni. Byl to ale chlapcův otec, kdo se začátkem května obrátil na policii. Ta McBreartyovou 8. května zatkla.

 

 

Učitelce ani žákovi ale nešlo jen o sex. "Byli si blízcí a vypadalo to, že jsou do sebe bláznivě zamilovaní. Mluvili o společné budoucnosti. On se cítil speciální a líbilo se mu to. Brala ho do olympijského parku, chodili na procházky, na jídlo," popsala podle listu Daily Mail jejich vztah prokurátorka.

 

"Měla jste ho chránit a pomoci mu učinit ta správná rozhodnutí. Místo toho jste mu pomohla učinit ta špatná," vyčetla McBreartyové soudkyně, která ji odsoudila k 16 měsícům vězení. Nejenže chlapec byl jejím studentem, sex je v Anglii legální až od 16 let.

 

Její advokátka Emma Shaftonová McBreartyovou bránila, že přechod z univerzity do školství pro ni byl těžký, žena měla učit předměty, které sama příliš neovládala a místo s kolegy si rozuměla spíše se studenty. Pro dívku ze slušné rodiny je to pád až na samé dno. Ve školství přirozeně skončila a jediná práce, kterou se ji podařilo získat, je doručování zásilek pro internetový obchod Amazon.
 

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

7.10. | 07:02 maxfox
18
Jó v Anglii to malí blbý.Až od šestnácti let ? Měli by jim tam naši rómové v ...
7.10. | 07:03 markyresin
-5
Dobra krava
13.10. | 06:13 František Zemek
0
Náhlasit nevhodný komentář
paní soudkyně, nebudete mi věřit jak mě to už ve třinácti trápilo, aj zpocený sem sa budil )))))))
11.10. | 17:47 ppadys
0
Náhlasit nevhodný komentář
Milos Trasimi,ty jsi neskutečná pochva..
11.10. | 17:45 ppadys
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ta je tak krásná,že bych o ni neopřel ani kolo.
7.10. | 23:19 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak jsem si ten archiv prošel a posuďte sami, kdo pod tím článkem nablil nejvíc svinstva: http://tn.nova.cz/clanek/krasna-sara-je-dalsi-obeti-utoku-v-londyne-rodina-doufala-v-zazrak.html
7.10. | 20:39 josefvyskoc
3
Náhlasit nevhodný komentář
co chcete komentovat , voslove !...
7.10. | 20:17 Roman Skala
4
Náhlasit nevhodný komentář
Tobe zmrrde preji, abys zdechl v prikopu cestou ze socialky.
7.10. | 15:49 Milos Trasimi
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Nevím jestli jsi četl jejich KO.entare u jedné z obětí teroristického útoku .Jmenuje se Sara Zeleniak a když uvidíš její tvář je skutečně krásná s tváří anděla.Lideji milovali pro její číslu mysl i srdce.Zkus si přečíst v archivu co i ní psali a pak pochopíš moji nevraživost k dotyčným zmetkum.
7.10. | 15:47 Milos Trasimi
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Jen blbec jako Skal a jemu podobní si myslí že jsou missaci universa.No řekni.Nedal bys jim přes držku? Budou každého urážet? Ty svině totiž nedají pokoj ani lidem po smrti.
7.10. | 15:44 Milos Trasimi
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Život smrt tma světlo černá bílá krása hrůza..Tohle vše a vzájemná propojenost kosmu a makrokosmu vše posunuje lidstvo kupředu .Tohle barvou kůže nemá nic společného.Aza svůj život jsem poznal mnoho žen a mužů kteří nebyli krásní ani zvenčí ani uvnitř.
7.10. | 15:41 Milos Trasimi
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Dualita všeho je pro běžného smrtelníka naprosto nepochopitelná a mají obrovský problém chápat i základní principy normálního chování a zlo v nich považuji za něco krásného.Proc ti to říkám?
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme