Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 6. 2017
Domácí násilí

Krásnou maminku málem ubil její přítel! FOTO jen pro silné povahy

Jennu málem ubil její přítel - 10
Zdroj: facebook
Krásnou maminku málem ubil její přítel

Krásnou maminku brutálně napadl její přítel. Na 22letou Britku zaútočil, když spala doma v jižním Walesu. Zbil ji i přesto, že v náručí držela čtyřletého syna!

O šokujícím případu informoval britský portál The Sun. Na Jennu Thomasovou brutálně zaútočil její partner Jamie Webber, když spala se synem Romeem v náručí. Důvodem jeho agrese byl právě čtyřletý chlapec a jeho biologický otec.

 

"Začal se hádat, křičel na mě kvůli synově otci. Pak mě uhodil a bil mě pořád a pořád, dokud jsem neomdlela. Potom mlátil znovu a pořád dokola, udělal to čtyřikrát. Oči jsem měla plné krve," popsala Jenna pro portál. Její syn mezitím utekl.

 

Když se mladá maminka probrala z bezvědomí, podařilo se jí rozrazit okno v ložnici a zakřičet o pomoc. Webber ji ale strhl zpět a znovu ji začal mlátil. "Nakonec se mi podařilo přeskočit postel a utéct dolů. Měla jsem na to asi minutu. Vyběhla jsem na ulici a křičela," dodala Jenna.

 

POZOR! Galerie obsahuje drastické snímky, které by si neměli prohlížet děti ani lidé slabší povahy.

 

110

GALERIE: Jennu málem ubil její přítel

Zdroj: facebook

Jennu málem ubil její přítel - 10

Hodnocení:

 

Muž ji ale znovu doběhl a kousl do ucha. "Všechno mám rozmazané, ale pamatuju si, že jsem běžela k sousedům a všude byla krev. Jamie ale vypadal, že ho to nezajímá, nasedl do auta, všichni na něj křičeli, a odjel někam pryč," doplnila Jenna.

 

 

Život krásné brunetce zachránili její sousedé, kteří zavolali záchranku a vyběhli jí na pomoc. Kvůli vážným zraněním musela do nemocnice, kde policisté vyfotili její zbídačený obličej. Jenna měla tak oteklý obličej, že téměř neviděla. Pohmožděný měla i zbytek těla.

 

Policisté Webbera našli o dva dny později a okamžitě ho zatkli. Do té doby zůstávala Jenna u blízkých, bála se totiž vrátit domů. I přesto měla tolik odvahy, aby zveřejnila fotografie svých zranění a upozornila na problematiku domácího násilí. Měla by se plně zotavit.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZRŮDA: Brutálně zavraždil sedmiměsíčního syna! Nepochopíte, co strašného miminku udělal

ODPORNÝ ČIN: Pohádal se s přítelkyní a pomstil se na jejich dcerce! Vraždu vysílal na facebooku

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.6. | 08:15 Roman Skala
30
Opět přídavné jméno krásná, bez kterého by byl bulvár v řiti.
18.6. | 13:39 pichav
-12
☝ MAM RADSI KREATIVNI TREBA I KREATURY !!!! NEZ POSLUSNE OVCE V PANELAKU CUMICI ...
20.6. | 21:46 Jana Slováková
7
Náhlasit nevhodný komentář
Příspěvky které se v této diskuzi vyskytují, jsou otřesné. Pánové opravdu je chlapské zmlátit ženu, která nemá ani polovinu síly se bránit? To je ubohé, určitě to z chlapa nedělá muže, ale zmetka. Pokud si někdo myslí, že pohledná žena je lehká děva, tak to hodně svědčí o vlastní sebenenávisti.
19.6. | 15:44 oran21
3
Náhlasit nevhodný komentář
Tohle si nezaslouží skoro nikdo. Holka nepůjde několik týdnů na botox.
18.6. | 22:29 Roman Skala
6
Náhlasit nevhodný komentář
A potrat brunejské šlapky si přišel zaonanovat. Copak? Kozička má menzes?
18.6. | 21:34 Helena Trink
3
Náhlasit nevhodný komentář
"teré by si neměli prohlížet děti" Jediny, co je na tom drasticky, je vase zoufala cestina!
18.6. | 20:48 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Takový lidský lidsky povl jaký se vyskytuje zde by neměl existovat.Vy burani z Altaje jak jsem viděl a četl nemáte respekt ani k obětem domácího násilí ani k obětem teroristických útoku.Rozbit vám drzky vy mrzke kuurvy malo.
18.6. | 20:43 Milos Trasimi
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Skala a Erziko Svarcova.Zveřejnit své fotky.Promin Skala tvou všichni vidíme.A bez bulváru byl jste byli v řítí protože na jiných diskusích by s vámi zaútočili.Primitivove altajsti.
18.6. | 19:49 svarcovaerika0123
1
Náhlasit nevhodný komentář
Proč a každý káče píšou, že je krásná? Vždyť je to hnuska.
18.6. | 14:35 camillach
11
Náhlasit nevhodný komentář
Tak mam pocit,ze vsichni co tu jste vite prd o domacim nasili. Takovemu hnupovi,ktery dokaze zmlatit zenskou staci maly podnet (treba jen nekde otce ditete zahledl) a vybije si vztek na zenske.
18.6. | 13:39 pichav
-12
Náhlasit nevhodný komentář
☝ MAM RADSI KREATIVNI TREBA I KREATURY !!!! NEZ POSLUSNE OVCE V PANELAKU CUMICI NA BEDNU !!!! NEBO ZARUDLE KRALIKY LIBAJICI OBRAZOVKU !!!! VIZ TEN KRALIK POD PALCEM DOLU !!!! BYL TO KREATIVNI UMELEC A ZMALOVAL SI JI PODLE SVEHO VKUSU !!! NAKONEC PROC BY SE ZENSKE MELY MALOVAT SAMY ????!!!!!!!!!!!! ☝
18.6. | 12:03 brta
-7
Náhlasit nevhodný komentář
kdyby se nekurvila nedostala by do rypaku,tahle pěkny kuurvy si myslí že si mužou dělat co chtěj ale omyl,už od pohledu je jasny že je to kraaava