Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 18. 6. 2017
Domácí násilí

Krásnou maminku málem ubil její přítel! FOTO jen pro silné povahy

Jennu málem ubil její přítel - 10
Zdroj: facebook
Krásnou maminku málem ubil její přítel

Krásnou maminku brutálně napadl její přítel. Na 22letou Britku zaútočil, když spala doma v jižním Walesu. Zbil ji i přesto, že v náručí držela čtyřletého syna!

O šokujícím případu informoval britský portál The Sun. Na Jennu Thomasovou brutálně zaútočil její partner Jamie Webber, když spala se synem Romeem v náručí. Důvodem jeho agrese byl právě čtyřletý chlapec a jeho biologický otec.

 

"Začal se hádat, křičel na mě kvůli synově otci. Pak mě uhodil a bil mě pořád a pořád, dokud jsem neomdlela. Potom mlátil znovu a pořád dokola, udělal to čtyřikrát. Oči jsem měla plné krve," popsala Jenna pro portál. Její syn mezitím utekl.

 

Když se mladá maminka probrala z bezvědomí, podařilo se jí rozrazit okno v ložnici a zakřičet o pomoc. Webber ji ale strhl zpět a znovu ji začal mlátil. "Nakonec se mi podařilo přeskočit postel a utéct dolů. Měla jsem na to asi minutu. Vyběhla jsem na ulici a křičela," dodala Jenna.

 

POZOR! Galerie obsahuje drastické snímky, které by si neměli prohlížet děti ani lidé slabší povahy.

 

110

GALERIE: Jennu málem ubil její přítel

Zdroj: facebook

Jennu málem ubil její přítel - 10

Hodnocení:

 

Muž ji ale znovu doběhl a kousl do ucha. "Všechno mám rozmazané, ale pamatuju si, že jsem běžela k sousedům a všude byla krev. Jamie ale vypadal, že ho to nezajímá, nasedl do auta, všichni na něj křičeli, a odjel někam pryč," doplnila Jenna.

 

 

Život krásné brunetce zachránili její sousedé, kteří zavolali záchranku a vyběhli jí na pomoc. Kvůli vážným zraněním musela do nemocnice, kde policisté vyfotili její zbídačený obličej. Jenna měla tak oteklý obličej, že téměř neviděla. Pohmožděný měla i zbytek těla.

 

Policisté Webbera našli o dva dny později a okamžitě ho zatkli. Do té doby zůstávala Jenna u blízkých, bála se totiž vrátit domů. I přesto měla tolik odvahy, aby zveřejnila fotografie svých zranění a upozornila na problematiku domácího násilí. Měla by se plně zotavit.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZRŮDA: Brutálně zavraždil sedmiměsíčního syna! Nepochopíte, co strašného miminku udělal

ODPORNÝ ČIN: Pohádal se s přítelkyní a pomstil se na jejich dcerce! Vraždu vysílal na facebooku

epa TN.cz