Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.4. 2017 17:03
galerie smutný osud

Expřítel ji polil kyselinou, modelka poprvé ukázala znetvořenou tvář!

Gessica Notaro - 1
Zdroj: Profimedia

Dostala se až do finále miss, pak ale italskou krásku zohavil její bývalý přítel. Nyní se poprvé po brutálním útoku z počátku roku ukázala na veřejnosti, zároveň popsala trápení, které jí Jorge Edson Tavares kyselinou způsobil.

Celkem dva měsíce strávila bývalá finalistka soutěže krásy a pracovnice akvária v nemocnici poté, co ji napadl expřítel. Začátkem letošního roku na ni vylil lahev kyseliny, když se s ním Gessica Notaro rozešla, prošla si peklem.

 

"Zvedl ruku, aby se ujistil, že úplně vyprázdnil lahev a nezůstala v ní ani kapka. Tvář mi hořela a okamžitě jsem přestala vidět," popsala chvíle hrůzy.

 

16

GALERIE: Gessica Notaro

Zdroj: Profimedia

Gessica Notaro - 1

Hodnocení:

 

"Když mi kyselina rozežírala tvář, klečela jsem na kolenou a modlila se k Bohu, ať si vezme moji krásu, ale nechá mi oči," řekla Gessiva v televizní show Maurizia Constanza. Její prosby byly vyslyšeny, její život je ale každodenní boj.

 

 

"Všechny peníze dávám za léky. Každou půlhodinu si dávám do očí kapky a neustále musím mít hydratovanou pokožku," vysvětlila. Přišla i o své milované zaměstnání. "Nemohu pracovat, protože nesmím přijít do styku s vodou," posteskla si.

 

Přesto neztrácí optimismus. "Moje tvář je zničená, rysy mi ale zůstaly. Ústa mám neporušená - i nos. Stále si říkám, že na jedno oko jsem mohla oslepnout, ale vidím," řekla. Nyní doufá, že expřítel si uvědomí, co za škody napáchal, nic špatného mu ale nepřeje. "Jen chci, aby viděl, co mi udělal," dodala Gessica. Nyní se pomalu zotavuje ze svých zranění, zatímco její expřítel čeká na soud. Veškerá obvinění odmítá.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

SILNÝ PŘÍBĚH: Přežila útok kyselinou! Nebudete věřit, co po 10 letech na veřejnosti pronesla

Šílený útočník krutě znetvořil nádhernou modelku! I přesto je dnes hvězdou přehlídkových mol

lud TN.cz
Reklama