Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 6. 2017
Bydlení za miliony

Krejčíř se vrací do Česka! Syn gangstera v Praze koupil vilu!

Rodina Radovana Krejčíře se nenápadně vrací do Prahy. Starší syn slavného zločince, který momentálně sedí ve vězení v JAR, si totiž v Hostivaři koupil polovinu luxusní vily. Denise Krejčíře to přišlo na necelých 17 milionů korun.

O nákupu luxusního domu informuje úterní MF DNES s odvoláním na kupní smlouvu zanesenou na katastrálním úřadu. Podle sousedů navíc Krejčíř junior vilu nedávno převzal s několika dalšími lidmi celou.

 

"Druhá půlka luxusní rezidence podle katastru nemovitostí patří Petrovi a Xénii Gremlicovým. Petr Gremlica přitom dříve působil společně s Radovanem Krejčířem ve firmě Corimex," píše deník.


Jeden z bývalých spolupracovníků Radovana Krejčíře se nechal slyšet, že i když podnikatel v ČR dlouhá léta není, stále zde zůstalo dost lidí, kteří jsou svolní rodině Krejčířových pomoct.Podle zmíněné kupní smlouvy Denis Krejčíř předem zaplatil jen tři miliony korun, zbytek peněz si musel půjčit. Přitom ani on, ani jeho matka Kateřina v Česku oficiálně nepodnikají. Na dotazy novin nereagovali.

pez TN.cz

Diskuze

13.6. | 13:53 pichav
-2
Náhlasit nevhodný komentář
☝ JIZ NEBUDEME STYSKATI NEB JSME NASLI ZEM KDE ZUSTANEME A SIDLA ZARAZIME !!!! VIZTE ZEME COZ JSTE HLEDALI !!! CASTO JSEM O NI MLUVIL !!! TO JE TA ZEME ZASLIBENA !!! LOBISTU A GANGSTERU PLNA !!! KORUPCI OPLYVAJICI !!!! DOSTATKU OVCI PRO VAS PRACUJICI !!!! A KSEFTUM VSEM VASIM HORNATNE NAKLONENA !! ☝
13.6. | 10:42 Roman Skala
4
Náhlasit nevhodný komentář
Zabavit a vyhnat ze země.
13.6. | 08:50 lenka nováková
17
Náhlasit nevhodný komentář
Když si ho policajti nechali za tučný úplatek zdrhnout, nemůžeme se divit, že si tady dělá dál, co chce. Česká republika je země, kde šmelináři a zloději mají pré, protože jim to naše polovičaté zákony, které vymyšlí dementi, dovolují vždy obejít.
13.6. | 08:07 Petr Kelenda
33
Náhlasit nevhodný komentář
ČR je země neomezených možností.Gauner okrade občany,dá peníze svému synu a peníze jsou čisté a synek si může užívat života.To samé Gross,všichni ví,že těch 100 mil.kč byl podvod,přesto si jeho rodina žije královsky.Takové podvodem získané prachy by měl stát zabavit a rodina ať žije pod mostem.