Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 6. 2017
Bydlení za miliony

Krejčíř se vrací do Česka! Syn gangstera v Praze koupil vilu!

Rodina Radovana Krejčíře se nenápadně vrací do Prahy. Starší syn slavného zločince, který momentálně sedí ve vězení v JAR, si totiž v Hostivaři koupil polovinu luxusní vily. Denise Krejčíře to přišlo na necelých 17 milionů korun.

O nákupu luxusního domu informuje úterní MF DNES s odvoláním na kupní smlouvu zanesenou na katastrálním úřadu. Podle sousedů navíc Krejčíř junior vilu nedávno převzal s několika dalšími lidmi celou.

Reklama

 

"Druhá půlka luxusní rezidence podle katastru nemovitostí patří Petrovi a Xénii Gremlicovým. Petr Gremlica přitom dříve působil společně s Radovanem Krejčířem ve firmě Corimex," píše deník.


Jeden z bývalých spolupracovníků Radovana Krejčíře se nechal slyšet, že i když podnikatel v ČR dlouhá léta není, stále zde zůstalo dost lidí, kteří jsou svolní rodině Krejčířových pomoct.Podle zmíněné kupní smlouvy Denis Krejčíř předem zaplatil jen tři miliony korun, zbytek peněz si musel půjčit. Přitom ani on, ani jeho matka Kateřina v Česku oficiálně nepodnikají. Na dotazy novin nereagovali.

pez TN.cz
Reklama