Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.3. 2017 14:30
a co tchyně?

Krize u manželů Prachařových: Agáta šla konečně s pravdou ven!

Agáta Prachařová
Zdroj: profimedia.cz
Agáta Prachařová umí provokovat!

Agáta Prachařová a její manžel Jakub poslední dobou plní titulní stránky bulvárních médií. Rozvádí se, nerozvádí se, je těhotná, dítě je jeho, není jeho. Jeden už se v tom těžko vyzná. Jenže teď Agáta všechno sama rozlouskla.

Většina bulvárních médií se v poslední době nezabývá ničím jiným, než krachujícím manželstvím Agáty a Jakuba Prachařových. Jenže všechno je asi jinak. Agáta promluvila pro portál eXtra.cz a vysvětlila, jak to teď s Jakubem mají. A na rozvod, jak informují ostatní média, to tedy opravdu nevypadá.

 

"Nerozvádíme se, jsme s Jakubem doma a vše je v pořádku. Víc to komentovat nebudu, nezlobte se," řekla Agáta portálu eXtra.cz. Jestli tedy bývalá úspěšná modelka nelže, tak se žádný rozvod ani přespávání Jakuba u kamarádů nekoná.

 

 

Spor, který Agáta teď popírá, už přesáhl i mezi rodiče obou partnerů. Máma Agáty Veronika Žilková se totiž ostře pustila do mámy Jakuba Dany Batulkové, které přes média vyčetla, že měla porušit listovní tajemství. Jestli se Batulková nabourala do Agátina telefonu a našla tam důkazy o její nevěře, ale není známo. Každopádně vztahy mezi sebou obě tchyně asi nejlepší právě teď nemají.


Jak se bude celá tato kauza dále vyvíjet, sledujte ve čtvrtek večer v Prásku! od 21:35 na TV Nova!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KDE MÁ OKO?! Agátu Prachařovou odvezli na pohotovost! Ukázala děsivou fotku

Agáta Prachařová slaví narozeniny. Tady jsou její nejtrapnější fotky

Agáta Prachařová: OTĚHOTNĚLA JSEM NÁHODOU!
Přeskočilo jí? Agáta Prachařová se v metru vrhala na cizí lidi

TN.cz