Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 6. 2. 2018
nečekané problémy

Krutá rána pro Maléřovy z Ulice: Bude to vážné, prozradila herečka

Zdroj: Snídaně s Novou

Tento týden v Ulici se u Maléřových ponese ve znamení oslav. Veronika s Martinem mají totiž dvacet let od svatby. A takové překvapení, které si Martin pro svou ženu připravil, se jen tak nevidí. Už brzy ale o sobě dá tvrdě vědět realita.

Maléřovi si toho už v Ulici prožili hodně – stěhování, nevěra, odchod dcery, potíže s penězi…I přes to všechno ale spolu zůstali a už tento týden oslaví dvacáté výročí svatby. A Martin by moc rád svou ženu něčím překvapil.

 

S dokonalým dárkem si lámal hlavu několik týdnů a nakonec přece jen přišel na to, čím Veroniku dojmout a zároveň potěšit. Na oslavu, které se v hospodě U Henryho zúčastní všichni jejich přátelé, pozval kapelu, která jim před lety hrála na svatbě. "Jsou to Čechomoři a Veronika nic netuší, takže je to megapřekvapení," prozradila ve Snídani s Novou představitelka Veroniky Hana Holišová, která si s kapelou v seriálu dokonce zazpívala!

 

Zatímco teď si budou Maléři užívat štěstí plnými doušky, už brzy budou muset řešit skutečně vážné problémy. Jedním z nich bude mentální anorexie jejich neteře Marcely. "Je na ni vyvíjen obrovský tlak ve škole a její první velká láska Bruno bude mít tento týden autonehodu. To všechno na ni nezapůsobí dobře a choroba u ní totálně propukne," odhalila herečka.

 

 

Dalším z témat bude také Martinovo hraní na počítači, kterému doslova propadne. "Bude to jedno z témat, které teď budeme řešit, bude to gradovat. Martin bude hodně řešit prokrastinaci a samozřejmě to zasáhne celý náš rodinný život. Bude se to snažit skrývat," popsala Holišová.

 

Jak si užijí velkolepou oslavu? A podaří se jim všechny problémy vyřešit? Sledujte Ulici každý všední den od 18:25 na Nově! Předchozí díly si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Do Ulice přichází NOVÁ POSTAVA: Režisér seriálu zničí starostku Světlanu?

Zatočte s prokrastinací jednou provždy! Rady i pro Martina Maléře z Ulice
Marek Salvet: Jak zvládám skloubit natáčení Ulice se školou? ROZHOVOR

mom TN.cz