Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.4. 2017 13:28
jak to vidí Robinsoni

Kruté zákulisí rozvodu Robinsona Jakuba: S kým skončil v posteli?

Robinsonův ostrov - Jakub Čejpa - 8
Zdroj: Archiv TV Nova / Lukáš Hrdý
Jakub se rozpovídal o svém rozvodu

Jakub se na poslední chvíli zachránil před vypadnutím z Robinsonova ostrova. Porazil totiž ostatní soutěžící z Ostrova vyloučení. V soutěži tak nadále pokračuje, co už ale nepokračuje, je jeho manželství.

Jakub už dříve přiznal, že se do soutěže přihlásil právě kvůli manželce Máje. Pohádali se a on potom viděl v televizi reklamu na nový pořad, tak si řekl, že to zkusí. Už během soutěže ale bylo vidět, že to mezi manželi skřípe.

Reklama

 

Když totiž Jakub poslal ženě vzkaz, ve kterém jí psal, že ji miluje, ona mu poslala jen strohou neosobní odpověď. A po návratu domů bylo jasno. Rozpovídal se o tom i v talkshow Jak to vidí Robinsoni.

 

"V tomhle tričku jsem dneska spal," okomentoval jeden ze záběrů Jakub. Když se ho ale Marek zeptal s kým spal, začal se kroutit. "To nemůžu říct, to je tajný. Víš, že se rozvádím," zpražil ho Jakub.

 

110

GALERIE: Robinsonův ostrov

Zdroj: Archiv TV Nova / Lukáš Hrdý

Robinsonův ostrov - výběr - 2

Hodnocení:

 

Doma to prý probíhalo podobně jako a kmenové radě, nebyl to ale on, kdo by byl na koni. "Mája s tchyní zasedla a já jsem šel," popsal Jakub.

 

 

Jak na Jakubům rozchod reagovali Marek s Martinem? A co se vlastně stalo při dramatickém posledním vyřazování? Dozvíte se v talkshow Jak to vidí Robinsoni.

 

Robinsonův ostrov sledujte každé pondělí a středu na Nově! Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DRASTICKÉ FOTO: Robinsonka Nika ukázala po vypadnutí z Ostrova nahé tělo kost a kůže! Strašný pohled

VIDEO: Petra z Robinsonova ostrova ukázala rozkošnou sestru! Budete se divit, jak vypadá!
Děsivá hygiena na Robinsonově ostrově! Detaily z toalety jsou jen pro silné žaludky

mom TN.cz
Reklama