Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.2. 2018 08:01
smrtelné incidenty

Krvavý karneval v New Orleans: Při přestřelkách zemřeli už 3 lidé

Místo činu USA - Ilustrační foto
Zdroj: Profimedia

Karneval v New Orleans si vybral krvavou daň, hned několikrát se ozvala střelba, která byla ve dvou případech smrtelná. Zemřeli tři lidé, dalších pět lidí skončilo v nemocnici. Policie neidentifikovala žádnou oběť, zatím nebyl nikdo zatčen.

Neworleanský karneval poznamenaly hned dva smrtelné incidenty. Podle portálu ABC se v okolí karnevalu hned několikrát ozvala střelba. Během úterního dne karnevalu zemřeli tři lidé, dalších pět lidí skončilo v nemocnici.

 

První střelba se strhla na soukromé oslavě, před neznámým počtem střelců prchaly oběti v autě. Celkem bylo pět zraněných, jeden z nich zemřel přímo na místě, druhý po převozu do nemocnice. Policie podle portálu ABC obehnala místo činu páskou, situace je ale velmi chaotická, na místě se okamžitě sešly tucty lidí.

 

Další střelba se ozvala podél průvodu při odpolední přehlídce vozů. Podle portálu Advocate zemřel jeden člověk, další dva byli převezeni do nemocnice.

 

 

Policie zatím nikoho nezatkla, ani neuvedla, jestli spolu smrtelné přestřelky nějak souvisí. Zatím byl podle ABC zveřejněn zdravotní stav dvou zraněných, jeden z nich byl střelen do hlavy a stále bojuje o život, druhý byl střelen do nohy a je stabilní.
 

klma TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama