Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 10. 5. 2018
Láska na ostrově

Kteří Robinsoni prožili románek? Bára a Dominik odhalili, co neměli

Robinsonův ostrov - 23. díl - 11
Zdroj: TV Nova
Mezi kým to na ostrově jiskřilo? (ilustrační foto)

Robinsoni spolu na ostrově trávili dlouhé dny, a tak není divu, že se mezi některými projevily sympatie. Mezi dvěma páry dokonce přeskočila jiskra a zřejmě došlo ke krátkému románku. O koho šlo, prozradili Dominik a Bára v rozhovoru na Nova.cz.

Na Ostrově vykoupení po posledním duelu zbyli Martin a Petr, osudným se souboj stal pro Dominika a Báru. Ti se tak stali dalšími členy poroty, která na konci soutěže rozhodne o vítězi 2,5 milionu korun a druhém českém Robinsonovi.

 

Do té doby ale zbývá ještě šest dní, které porotci trávili na filipínském hotelu, odkud vyjížděli na výlety. "Byla to taková menší dovolená, mohli jsme se podívat po okolí nebo jen trávit čas u bazénu," svěřila se v rozhovoru na Nova.cz Bára.

 

Modelka prý necítila po vyřazení vztek nebo smutek, byla šťastná, že se do reality show vůbec dostala. "Nechtěla jsem zůstat jednou ze sta modelek, ale zároveň bych nešla do žádné Miss. Taky jsem chtěla dokázat, že nejsem jenom hezká, že se umím porvat, že si zasloužím tam být," vypočítala důvody své účasti Bára.

 

 

Přestože má zkušenosti s modelingem, nejtěžší pro ni na ostrově byla neustálá přítomnost kamer. "Byla jsem z toho rozpačitá, vadilo mi to, proto jsem se snažila jim vyhýbat. Když jdete na focení, hezky vás upraví, ale tady chodíte po pláži s mastnými vlasy," odpověděla Bára na dotaz, proč byla odtažitá.

 

A fanoušky Robinsonova ostrova samozřejmě zajímalo také to, jestli mezi účastníky nebylo něco víc než jen kamarádství. A Dominik s Bárou odpověděli, že bylo! Co se konkrétně stalo, ale prozradit nechtěli.

 

"Žádní Romeo a Julie, nic takového se neodehrálo. Ale určité sympatie mezi sebou měli Katka a Radim. Jenže to bylo víc z Radimovy strany, Káťa je taková, že vám nabídne objetí, ale pak vás odkopne a je jí to jedno," prohlásila Bára.

 

 

"Mezi nimi to pozoruju i teď, po skončení soutěže, když se scházíme na nějakých akcích," potvrdil Dominik. "Ještě Nikol s Petrem se k sobě měli, ale tam to zase bylo spíš z Nikoliny strany," doplnil.

 

Reality show Robinsonův ostrov sledujte vždy v pondělí a ve středu večer na Nově. Pokud jste neviděli poslední díl, můžete si ho pustit na NOVA Plus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VLHKÉ POHLEDY. Nevěra nebyla to nejhorší. Dominik řešil po návratu domů jiný zásadní problém

Martina z Robinsonova ostrova je pěkná dračice! Tady jsou nejžhavější FOTKY z jejího soukromí

5 největších zajímavostí o ROBINSONOVĚ OSTROVĚ, který by měl správný fanoušek vědět

epa TN.cz