Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.9. 2017 09:29
měsíční magie

Kukuřičný úplněk přichází! Přináší s sebou období plné změn

Nemusíme se bát období plného změn, energie měsíce je na naší straně.

Dnes v 09:02 ráno dosáhl zářijový úplněk své plné síly. Podle farmářského almanachu se nazývá kukuřičný, ječmenový nebo také sklizňový, přestože tento název mu letos nepřísluší. Kromě sklizní plodů skutečných ovšem budeme sklízet i to, co jsme si zaseli v našem životě. Čeká nás období plné změn!

Sklizňový úplněk tradičně vychází na měsíc září. Letos je tomu však jinak. Za sklizňový úplněk je považován ten, který je nejblíže podzimní rovnodennosti, což letos vychází na úplněk říjnový. Sklizňový úplněk má za účel pomoci při sklizních, které se v historii často táhly až do pozdních nocí. Farmářům tak svítil na práci.

Reklama


Přesto, že letos zářijový úplněk přišel o svůj status sklizňového, jeho spirituální význam mu zůstává. Zatímco měsíc srpen byl obdobím příprav na velké změny, domácích prací a obtížných konverzací s našimi blízkými, nyní se tato dřina může vyplatit. 

 

 


Nyní, když se naše prahy zdají být zametené a skříně čisté, můžeme být připraveni na nové příležitosti, které se nám naskytnou. Ať už se jedná o změny v soukromém nebo pracovním životě, období minulých měsíců vedlo přesně k nim.


S čistým štítem a pocitem klidu se tak můžeme zaměřit na budoucnost a dát do pohybu věci, které mají formovat naši budoucnost. Energie zářijového měsíce pomůže naplnit naše ambice a učinit potřebné kroky, kterých jsme se v minulosti báli. Teď je ten správný čas na změnu. Teď nebo nikdy.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nový hit mezi dietami: Sledujte Měsíc a hubněte s vlkodlačí dietou tři kila za den
Horoskop na celé září: Začátek školy bude těžký pro Štíry a Vodnáře, Blížence a Lvy čekají velké věci

kik TN.cz
Reklama