Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 21. 10. 2015

Koupě SUV? Dovoz auta z ciziny? Odbornice vám poradí ON-LINE

Karolína Topolová
Zdroj: oficiální zdroj

Chcete s autem vyrazit i do terénu? Poradíme vám, jak vybrat správné SUV nebo Offroad. Jak riskantní je nákup vozu ze zahraničí, o kterém se nyní hodně diskutuje? Ptejte se šéfky AAA Auto Karolíny Topolové

Velké vozy, s nimiž kromě městského provozu můžete vyrazit do terénu, se těší velké popularitě. Na co si dát při nákupu takového auta pozor a podle čeho vybírat? I na to bude odpovídat odbornice Karolína Topolová?

 

Chcete si dovézt vůz ze zahraničí? Vedoucí pracovnice předního českého autobazaru vám vysvětlí, jaká úskalí a rizika jsou s tím spojená. Chat začíná ve středu 21. října v 10:00, své otázky můžete pokládat již nyní:

 

 

Karolína Topolová se věnuje obchodování s ojetými vozy 17 let. Pro největšího tuzemského prodejce ojetin AAA AUTO v roce 1998 založila zákaznické call centrum, které je nyní jedním z největších ve střední Evropě. Postupně se vypracovala až na generální ředitelku společnosti.

 

Časopis Forbes jí zařadil mezi 50 nejvlivnějších žen České republiky a opakovaně se také umístila mezi TOP 25 ženami českého businessu. Věnuje se i charitativní činnosti jako předsedkyně správní rady Dětské dopravní nadace, která podporuje děti obětí dopravních nehod.

 

Vystudovala andragogiku na Universitě Jana Ámose Komenského v Praze. Je vdaná a má dvouletou dceru.

TN.cz
Reklama