Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 21. 10. 2015

Koupě SUV? Dovoz auta z ciziny? Odbornice vám poradí ON-LINE

Karolína Topolová
Zdroj: oficiální zdroj

Chcete s autem vyrazit i do terénu? Poradíme vám, jak vybrat správné SUV nebo Offroad. Jak riskantní je nákup vozu ze zahraničí, o kterém se nyní hodně diskutuje? Ptejte se šéfky AAA Auto Karolíny Topolové

Velké vozy, s nimiž kromě městského provozu můžete vyrazit do terénu, se těší velké popularitě. Na co si dát při nákupu takového auta pozor a podle čeho vybírat? I na to bude odpovídat odbornice Karolína Topolová?

 

Chcete si dovézt vůz ze zahraničí? Vedoucí pracovnice předního českého autobazaru vám vysvětlí, jaká úskalí a rizika jsou s tím spojená. Chat začíná ve středu 21. října v 10:00, své otázky můžete pokládat již nyní:

 

On-line rozhovor

Chat s šéfkou AAA Auto Karolínou Topolovou

11:00
summmm
Kdo kupuje SUV nebo terénní auta? Respektive proč? Určitě to není kvůli zdolávání náročného terénu…
11:00
Karolína Topolová
Karolína Topolová Karolína Topolová
Máte pravdu, zákazníci si tyto automobily primárně nepořizují kvůli zdolávání náročného terénu. Obliba terénních a SUV vozů stále roste, a to hlavně proto, že jsou cenově dostupnější, mají větším zavazadlový prostor a ne tak vysokou spotřebou jako dříve. Kvůli rostoucí popularitě SUV a terénních vozů jsme zřídili v Praze v Dolních Chabrech unikátní Centrum SUV & Terénní vozy, které se na tyto typy vozů specializuje.
11:00
Evžen
Jak poznáte, že auto, které kupujete, není stočené?
11:00
Karolína Topolová
Karolína Topolová Karolína Topolová
Dobrý den, veškeré námi nabízené vozy pečlivě kontrolujeme v dostupných databázích, jestli majitel vozu není v exekuci, zda údaje o stavu tachometru v servisní knížce sedí s údaji v autoservisech, jestli opotřebení vozu odpovídá staří, zda-li sedí VIN atd. Na výkupu odmítáme okolo 65 % vozů pro podezření na stočení tachometru nebo kvůli špatnému technickému stavu.
10:49
kingjaba
Dobrý den, pokud bych se rozhodl u vás koupit ojetý vůz garantujete počet ujetých kilometrů a že vůz nemá skryté vady?
10:49
Karolína Topolová
Karolína Topolová Karolína Topolová
Dobrý den, na naše vozy poskytujeme doživotní záruku na legální původ vozu a Carlife® garanci na mechanický stav vozu až 24 měsíců.

 

Karolína Topolová se věnuje obchodování s ojetými vozy 17 let. Pro největšího tuzemského prodejce ojetin AAA AUTO v roce 1998 založila zákaznické call centrum, které je nyní jedním z největších ve střední Evropě. Postupně se vypracovala až na generální ředitelku společnosti.

 

Časopis Forbes jí zařadil mezi 50 nejvlivnějších žen České republiky a opakovaně se také umístila mezi TOP 25 ženami českého businessu. Věnuje se i charitativní činnosti jako předsedkyně správní rady Dětské dopravní nadace, která podporuje děti obětí dopravních nehod.

 

Vystudovala andragogiku na Universitě Jana Ámose Komenského v Praze. Je vdaná a má dvouletou dceru.

TN.cz