Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 2. 2018
výhodná nabídka

Kupte si dům za korunu! České dráhy prodávají levné nemovitosti

Nemovitosti Českých drah k prodeji
Zdroj: nemovitosti.ceskedrahy.cz

Společnost České dráhy nabízí za výhodné ceny k prodeji šestnáct nemovitostí. Domy si můžete koupit za velmi výhodnou cenu i vy! Některé nabízejí za pouhou jednu korunu.

Toužíte po levném bydlení? České dráhy vám tento sen mohou splnit. Mezi inzeráty je 16 nemovitostí v různém stavu. V ceně je často i pozemek. Vybrali jsme pro vás několik výhodných nabídek. Všechny domy naleznete v naší galerii!

Liberecký kraj

Bytový dům v České Lípě

"Nabízíme k prodeji bytový dům se dvěma bytovými jednotkami 2+1 na pozemku cizího vlastníka. V současné době nejsou bytové jednotky pronajaty nájemní smlouvou. Podmínkou výběrového řízení je odkup zastavěného pozemku od Správy železniční dopravní cesty, s.o. vítězem VŘ. Po stanovení kupní ceny bude prodej realizován formou výběrového řízení, podmínky prodeje budou v dostatečném předstihu uveřejněny v příloze této nabídky," stojí v inzerátu.

 

Dům je v dobrém stavu a můžete ho zakoupit za jednu korunu! Nemá zavedenou vodu, elektřinu ani kanalizaci.

 

 

Ústecký kraj

Bytový dům Štětí

České dráhy prodávají formou výběrového řízení pozemek a dům, který je podle inzerátu ve špatném stavu. Je v něm ale zavedena voda i elektřina. Cena – 885 tisíc korun.

Dům v Mikulášovicích

Nemovitost je ve špatném stavu. V ceně je i pozemek. Celková cena 484 820 korun.

 

Celou nabídku najdete v naší galerii!

116

GALERIE: Nemovitosti Českých drah k prodeji

Zdroj: nemovitosti.ceskedrahy.cz

Nemovitosti Českých drah k prodeji - Bytový dům Štětí, Ústecký kraj

Hodnocení:

 

Karlovarský kraj

Dům s pozemkem v Citicích

K prodeji je pozemek včetně rodinného domu obci Citice. Dům je ve špatném stavu - nemá vodu, elektřinu, plyn a kanalizaci.

Pozemek má rozlohu 496 metrů čtverečních. Cena je 295 tisíc korun.

 

Pardubický kraj

Dům v obci Rudoltice

K prodeji je pozemek včetně domu. "Jedná se o budovu bývalé výpravní budovy, která byla přebudována na objekt k bydlení se dvěma bytovými jednotkami. Bytové jednotky jsou neobsazené. Upozorňujeme, že uvedené nemovitosti se nacházejí v ochranném pásmu dráhy a jejich vlastník je při nakládání s nimi vázán i režimem zákona č. 266/1994 Sb., o dráhách v platném znění," stojí v inzerátu.

 

Dům je podle prodejce v dobrém stavu, má zavedenou vodu i elektřinu. Cena je 760 tisíc korun.

 

 

Budova v obci Moravany

Pozemek se třemi bytovými jednotkami pořídíte za výhodnou cenu v Moravanech. Dům je v dobrém stavu. Cena je 1 161000 korun.

 


Kraj Vysočina

Budova v Jaroměřicích nad Rokytnou

Výhodně můžete zakoupit i nemovitost v Jaroměřicích nad Rokytnou i s pozemkem. "Budova se nachází v obvodu železniční stanice Jaroměřice nad Rokytnou a je přístupná z místní komunikace. Nemovité věci budou prodány formou výběrového řízení, jehož podmínky budou po jeho vyhlášení uveřejněny u této nabídky," stojí v inzerátu.


Dům je v dobrém stavu, má zavedenou vodu i elektřinu. Cena je 500 tisíc korun.

 

Bližší informace poskytnou České dráhy na základě konkrétní poptávky. Inzeráty naleznete zde

ham TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama