Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.7. 2017 13:57
vyšetřování

Kuriózní nehoda: Dítě (2) přejelo autem vlastního tatínka

Ilustrační foto-9
Zdroj: Jindřich Kodíček

Policisté se zabývají kuriózní nehodou, která se stala v neděli dopoledne v Domažlicích. V ulici Na Hvízdalce na dvoře rodinného domu přimáčklo auto muže ke zdi. Zaparkovaný vůz se rozjel kvůli tomu, že se malému chlapci (2), který si uvnitř hrál, podařilo nejspíš otočit klíčkem.

Nedělní den se zapíše do paměti muži z Domažlic, který při kuriózní nehodě utrpěl vážná zranění. Za velmi netradičních okolností se tam rozjelo zaparkované auto a přimáčklo ho ke zdi.

 

Muž si podle policejní mluvčí Dagmar Brožové během nehody zlomil pět žeber a musel být letecky transportován do plzeňské nemocnice.

 

Nehoda se stala na dvoře rodinného domu ve chvíli, kdy muž vynášel věci z auta. Jedna s vyšetřovacích verzí pracovala s tím, že se auto rozjelo kvůli synkovi, který si v autě hrál.

 

 

"S největší pravděpodobností se mu podařilo otočit klíčem a auto, které mělo zařazenou rychlost, poskočilo a muže narazilo na zeď," popsala policejní mluvčí.
 

klma TN.cz

Diskuze

17.7. | 23:11 undatra
-2
Náhlasit nevhodný komentář
A my chráníme lištičku jako svou vlastní .Navzdory osudu a jiným tupým bezmozkům voeln.
17.7. | 20:49 Jan Sedlacek
5
Náhlasit nevhodný komentář
Za blbost se platí.
17.7. | 15:46 kacipavel
6
Náhlasit nevhodný komentář
Jasná chyba řidiče‼ Měl mít auto zajištěný a nenechat tam klíčky , zatáhnout ruční brzdu , a klín pod kolo ..nebo další osobu na hlídání dítěte ‼!