Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 3. 2017
detaily ze zákulisí

"Kvůli Nově mám trauma!" řekl Etlzer. Co ho štve v Ordinaci?

Zdroj: Snídaně s Novou

Miroslav Etzler patří k českým hereckým stálicím, v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 je ale úplným nováčkem, který ještě pořádně zamíchá kartami. Jak se Mirkovi v seriálu líbí, řekl v rozhovoru ve Snídani s Novou.

Karel Rytíř, kterého v Ordinaci Etzler hraje, se v seriálu objevil teprve před několika týdny. Už teď je ale jasné, že některým postavám pořádně zatopí. V minulosti měl totiž za manželku Alenu (Michaela Badinková), která v současné době chodí s Čestmírem Mázlem (Petr Rychlý).

 

Karel Rytíř a Čestmír Mázl jsou v seriálu jako dva kohouti na jednom smetišti. V zákulisí je to prý ale úplně jiné. "Já se s Petrem znám relativně dlouho, pojí nás taky zážitek, pro něj asi méně, pro mě více traumatizující, a to je účast v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, takže my si máme o čem povídat. Je to docela fajn, on je schopen improvizace a velmi rychlé reakce, takže to herce na place těší, když tam má člověka, který není úplně mrtvý," popsal svůj vztah s Rychlým Eztler.

 

Mirek si váží toho, že může hrát lékaře, zároveň ale přiznal, že někdy vůbec neví, o čem mluví. "Pravdou je, že jsem už použil čtyři nebo pět slov, o kterých nic nevím. Ptal jsem se, co to má znamenat, ale bylo to tak odborně vysvětleno, že nemám tušení," řekl.

 

 

Padla i otázka, jak se Mirek v nové roli cítí. "Když se ráno navoním parfémem, tak se cítím dobře, když to nestihnu, tak se nejenom já, ale i mí kolegové, cítí se mnou špatně," vtipkoval herec.

 

Jakým směrem se Mirkova postava bude vyvíjet, neví zatím ani on sám. "Z toho, co jsem měl zatím čas vypozorovat, je to ambiciózní, velmi schopný, dost sobecký, egocentrický lékař," myslí si Mirek.

 

Přiznal, že ho štve, že slávu vždycky slíznou jen ti, kteří stojí před kamerou. Podle Etzlera by to ale mělo být přesně naopak. "Zvukaři, osvětlovači, kameramani - ti jsou opomíjeni. Diváci neznají lidi, kteří to vytvářejí. Pokud jste šestnáctiletý chlapec nebo dívka a zahrajete si v seriálu, jste pro lidi známější než například lidé, kteří zachraňují životy - operují srdce, plíce. To mě vždycky trochu mrzelo," svěřil se.

 

Miroslav Etzler zářil také v show Tvoje tvář má známý hlas. A pro fanoušky máme dobrou zprávu, vystoupí na velkolepém koncertu 10. června v O2 areně. Kde seženete vstupenky a další podrobnosti si přečtěte ZDE.

 

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově! Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus a VOYO.

mom TN.cz