Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.4. 2017 11:33
galerie všechny evakuovali

Kvůli sněhové bouři na Slovensku se srazilo 40 aut! Až 24 zraněných

Zdroj: TV Markíza

Na dálnici D1 v úseku mezi Popradem a obcí Spišský Štvrtok na Slovensku se ve čtvrtek srazilo asi 40 vozů! Zranilo se přitom přes 20 osob. Dálnice je kvůli nepříznivým povětrnostním podmínkám a sněhové bouřce uzavřena.

Při hromadné nehodě až 40 aut se zranilo celkem asi 24 osob, z toho dvě osoby těžce. Zraněné převezli do nemocnic v Popradě, Kežmarku, Levoči a do Spišké Nové Vsi, informují tvnoviny.sk.

 

Hasičům se podařilo evakuovat z havarovaných vozidel všechny účastníky nehody. Mezi zraněnými má být i řidič sanitky, který převážel pacienta do nemocnice. Má poranění hlavy.

 

16

GALERIE: Hromadná nehoda na D1

Zdroj: facebook, Prezídium Hasičského a záchranného zboru

Hromadná nehoda na D1

Hodnocení:

 

"Úsek je v obou směrech neprůjezdný, na místě zasahují všechny záchranné složky," řekl operační důstojník krajských hasičů.

 

 

"Jsem přímo na místě nehody. Měl jsem velké štěstí, že jsem se vyhnul odstavenému kamionu. Před kamionem je vážná nehoda, jeden pán má poranění tváře, hrudníku a ruky, druhý otevřenou zlomeninu ruky. Policisté, hasiči i záchranáři dělají, co se dá, všechno komplikuje silný vítr a sníh," zveřejnily tvnoviny.sk svědectví muže z místa nehody.

 

V okresech Poprad, Kežmarok a Levoča je od rána vyhlášený první stupeň nebezpečí. "Mimořádnou situaci jsme vyhlásili na základě aktuálních povětrnostních podmínek a možnosti střediska údržby cest zabezpečovat sjízdnost cest ve správě oblasti Poprad," sdělil mluvčí správy silnic Marián Barilla.

lud TN.cz
Reklama