Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 4. 2018
AUTOR "POŠTY"

Laci ze SuperStar ohromil porotu svým novým hitem! VIDEO

Láďa Angyal je bezesporu zatím největší hvězdou letošního ročníku SuperStar. Jeho hit Pošta si zpívají lidé po celém Česku i Slovensku. Nyní Láďa předstoupil před porotu se svým novým hitem!

Neutuchající optimismus mladého chlapce s těžkým osudem ohromil celé Česko i Slovensko, a tak se Ladislav Angyal přes noc stal miláčkem obou národů. Nelidské podmínky, ve kterých musel Laci se svou nemocnou matkou žít, přiměly tisíce lidí k tomu, aby přispěly do sbírky pořádané televizemi Nova a Markíza. A díky neuvěřitelné štědrosti diváků SuperStar se vybralo tolik, aby si mohl Laci s maminkou pořídit pořádné bydlení.

 

 

Jeho další cesta v SuperStar pokračuje. Díky svému hitu Pošta si nezískal jen srdce diváků a poroty, ale i sympatie ostatních soutěžících. Během Super Výběru se pokoušel udržovat optimistickou náladu a rozdával kolem sebe smích i radost. Porotě představil svůj další hit, tentokrát o Mikuláši. "Musím přiznat, že ta píseň je opět trochu chytlavá,“ řekl Ladislav a rozesmál porotu. Má nakročeno k tomu, aby se stal SuperStar pro rok 2018?

 

Jak porota reagovala na jeho novou píseň? Podaří se Lacimu postoupit do dalšího kola? Sledujte další díl a všechno se dozvíte! Super Výběr v SuperStar nově sledujte už v neděli na Nově.

 

 

Podívejte se, jak lidé vybrali na Laciho peníze, aby mu zlepšili život. Takhle mladý zpěvák reagoval: 

15

GALERIE: Ladislav Angyal ze SuperStar přichází s novým hitem!

Zdroj: TV Nova

Ladislav Angyal ze SuperStar přichází s novým hitem! - 1

Hodnocení:


 

ČTĚTE TAKÉ:
Porota se začíná vybarvovat! Kdo je nejobávanějším členem?
Jak zabodovat před porotou SuperStar? Podívejte se, čím jim zaručeně vytřete zrak

TN.cz