Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 26. 10. 2014
Nový recept

Láska prochází žaludkem: Vaječná srdíčka podle Ládi Hrušky

Zdroj: TV Nova

Kulinářský experimentátor Láďa Hruška vám tentokrát ukáže recept, kterým můžete strávníkovi nebo strávníkům ukázat, že je máte opravdu rádi. Srdíčka na talíři určitě nemají každý den.

Láďa Hruška dnes předvádí recept vhodný pro zamilované, nevyléčitelné romantiky nebo i pro děti, které nerady snídají. Přicházejí vaječná srdíčka, jejichž příprava je jednoduchá a nenáročná.


Postup je totiž velmi jednoduchý. Stačí do vhodné mísy rozklepnout vajíčka, osolit, opepřit a přidat najemno nakrájenou cibulku a mrkev. Čím menší kousky se vám povede vyrobit, tím lépe.


Recepty Ládi Hrušky - Vaječná srdíčka
Zdroj: TN.cz


Vše promícháme a lijeme na pánev potřenou olejem podobně jako při výrobě omelety. Ale jako omeletu z pánvičky hned nesundaváme!


Místo toho vzniklou omeletu sbalíme jen tak, aby byla polovina pánve znovu prázdná. Na uvolněné místo pak přilijeme další díl směsi a spojíme ho už s pečící se částí. Po chvilce opět část omelety "přibalíme" a znovu přilijeme na volné místo vaječnou směs.



Takhle postupujeme tak dlouho, dokud veškerou směs mrkve, cibule a vajec nespotřebujeme. Pak vzniklou roládu sejmeme z pánve a nakrájíme na přibližně dva centimetry široké řezy.


Ty pak položíme na bok a jeden po druhém šikmo nakrájíme na stejně velké části. Jednu z nich pak stačí překlopit a srdíčko je na světě. Dobrou chuť!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ewa Farna ukázala, co si dává k večeři. Začala snad jíst dietně?!

Dorty k nakousnutí: Dali byste si sladké kuře?

pez TN.cz

Diskuze

27.10. | 18:54 lada48
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Proboha uvědomte si, že tohle není kuchař, ale reportér na kuchaře si hrající! Vlastně, on si hraje i na toho reportéra, ostatně jako většina těchto lidí na Nově.
27.10. | 15:50 werepig666
3
Náhlasit nevhodný komentář
Zkusili jsme jednou "langoše" od tohohle rádoby kuchaře. větší bulšit sem nikdy nejed nemluvě o tom, že to bylo za pět minut jak guma. Jestli někdo vaří podle tohohle exota tak si zadělává tak na selhání trávicího traktu.
27.10. | 00:08 wewed
4
Náhlasit nevhodný komentář
Ty vole Lado!Najdi si normalni praci a prosim Te, prestan s tema srackama....Bez varit do nejake restaurace a ukaz co vazne umis?!A nebo Te nechce nikdo?Neschovavej se za recepty co kopirujes nebo ukradnes.Myslim,ze v poradne restauraci za plneho provozu by jsi cumel jak pero z gauce a nevymyslel ...