Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.8. 2017 14:17
novinky z vyšetřování

Lázně Bělohrad: Šokující zjištění o mrtvole blízko místa masakru!

Zdroj: TV Nova

Policisté po dvou týdnech výrazně pokročili ve vyšetřování nálezu těla v poli u Lázní Bělohrad, kde se o několik hodin dříve stala trojnásobná vražda. Od soudního lékaře už mají výsledky pitvy.

Nejprve našli v Lázních Bělohrad zavražděnou ženu, její matku a batole. O pár hodin později řešili kriminalisté další smrt. Tentokrát kolemjdoucí jen necelé dva kilometry od místa činu našel mrtvolu v poli (psali jsme zde). 

 

A dva týdny od vyšetřování přišla ze strany policie zásadní informace. Nejde o nešťastnou náhodu, kriminalisté vyšetřují další vraždu! I když bylo tělo ve značném stadiu rozkladu a vypadá to, že v poli nedaleko Lázní Bělohrad bylo zřejmě několik týdnů, soudní lékař při pitvě zjistil, že šlo o násilnou smrt.

 

 

Podle oficiálně neověřených informací TV Nova byl zavražděný člověk vedený v databázi policie jako pohřešovaný. Měl by být z Prahy a na Jičínsko ho vrah nebo vrazi dovezli až po smrti. Tělo mělo ležet mezi městem Lázně Bělohrad a obcí Lány. Totožnost zemřelého policisté na místě zjistit nedokázali.

 

 

Ve městě ale nález mrtvého těla způsobil velké pozdvižení, pouhý den předtím se totiž vzdušnou čarou přibližně dva kilometry odtud stala trojnásobná vražda (podrobnosti o případu najdete zde). Policie obvinila muže, že zavraždil svého malého syna, přítelkyni a její matku.

 

Další informace zazní zítra na Krajském policejním ředitelství v Hradci Králové, kde vyšetřovatelé svolali mimořádnou tiskovou konferenci. Téměř jisté je, že s trojnásobnou vraždou nemá další nález těla žádnou souvislost.

Filip Pultar/ lud TN.cz