Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 26. 10. 2017
kousl ho komár

Lékař muži zmenšil varlata těžká 5 kg. Obří přirození mu ničilo život

Velikost penisu
Zdroj: Thinkstockphotos

Horace Owiti Opiyo z Afriky trpí vzácnou poruchou, kvůli které měli jeho penis a varlata obří rozměry. Nemohl normálně žít, velké a těžké pohlaví mu bránilo v chůzi. Operace dopadla úspěšně. Mladík se nyní cítí "svobodný" a chce založit rodinu.

Varlata mladého muže vážila téměř pět kilogramů, jeho penis byl 90 centimetrů dlouhý. S tímto hendikepem nemohl dělat běžné věci – jako například chodit, běhat, ale ani pohodlně sedět, nebo nosit běžné oblečení.


Jeho problémy vyvolala cysta, která se na jeho varleti objevila, když bylo Opiyovi pouhých deset let. Cystu podle deníku Daily Mail způsobil komár, který uvolnil larvy. Larvy se poté vyvinuly v parazitující červy. Jeho pohlavní orgány začaly otékat, tvořila se v nich tekutina.

 

15

GALERIE: Mladíkovi odoperovali obří pohlavní orgány

Zdroj: Profimedia

Horace Owiti Opiyo - 1

Hodnocení:

 

Nemohl si dovolit operaci, za což se mu jeho spolužáci posmívali. Rozhodl se tedy školu opustit a začal žít jako samotář. Žil pouze se sestrou a babičkou, která mu také nemohla operaci zaplatit. "Myslel jsem, že je to prokletí. Věděl jsem, že mě netrestá Bůh, musel to být ďábel," tvrdí Horace Owiti Opiyo.

 


Fotografie jeho obřích orgánů sdílel na sociálních sítích. Internetem se začaly šířit rychlostí blesku. Všiml si jich lékař, který se rozhodl pomoci a muže operoval. "Když jsem se probudil, cítil jsem se tak lehký. Všechna ta zátěž byla pryč," popsal.


Operace dopadla úspěšně a mladík se po dlouhé době cítí šťastný a svobodný. "Konečně můžu utíkat, hrát fotbal a třeba si jít zaplavat. Hlavně chci dohnat své vzdělání a uvidíme, co mi přinese budoucnost," řekl muž.

 

Doufá, že když se opravdu postaví na nohy, najde si i manželku. Lékař mu oznámil, že bude schopný mít po vážných zdravotních problémech jednou děti.

ham TN.cz