Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.3. 2016 18:14
ve jménu ISIS

Lékař "vymyl mozek" postiženému pacientovi! Ten odpálil 12 vojáků

ISIS - propaganda
Zdroj: Profimedia

Německá policie ve čtvrtek zatkla v Berlíně lékaře, který podle všeho využil mentálního postižení čtyřiadvacetiletého muže a poslal ho bojovat za Islámský stát. Mladík pak v Iráku vyhodil do vzduchu sebe společně s 12 iráckými vojáky.

Vyšetřovatelé obvinili německého lékaře (33) ze zneužití 24letého pacienta k boji za Islámský stát. Lékař mentálně zaostalému muži pouštěl džihádistická videa, přesvědčoval ho o podstatě svaté války a jeho úlohy v ní, a pak ho poslal do Iráku. Dokonce mu koupil jednosměrnou letenku.

 

Němec odletěl do iráckého města Baiji, kde se krátce na to odpálil. Svou sebevražednou misi dokončil. Společně s ním zemřelo i 12 iráckých vojáků.

 

 

"Zjištění vyšetřovatelů vedlo k závěru, že sebevražedný atentátník byl mentálně postižený a jednoduše ovlivnitelný, a proto byl také pro tento úkol vybrán," cituje The Local státního zástupce.

 

Policisté v souvislosti s případem zasahovali v celkem čtyřech bytech v Berlíně a Mannheimu, odkud lékař pocházel. Vyšetřovatelé zabavili různé dokumenty, flash disky, mobilní telefony i dalekohled na pušku.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

OSOBNÍ ZPOVĚĎ VĚZEŇKYNĚ: Dívka žila pod vládou ISIS. Co všechno musela prožívat?

JSOU TO HRDINKY: Syrské ženy se mění v bojovnice proti ISIS! Podívejte se na tyhle drsný holky!

lud TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

6.3. | 10:58 overal
21
Každý muslim je mentálně zaostalý!! Zkuste několikrát denně mlátit hlavou o zem ...
6.3. | 11:57 petalinos
1
na te fotce mi podle očí z těch co tam jsou mi připadá jen jeden arabského ...
7.3. | 00:24 yjy
2
Náhlasit nevhodný komentář
To jsou ti muslimističtí lékaři, které potřebujeme místo našich, co odcházejí za penězi na původní Západ.. Muslimistka uťala hlavu jí do opatrování svěřenému dítěti.. Katolícistický falář p.cal malinké Cikánečky Romského původu, či Romíčky Cikánského původu, netuším, co je dnes korektálnější©Já..
6.3. | 11:57 petalinos
1
Náhlasit nevhodný komentář
na te fotce mi podle očí z těch co tam jsou mi připadá jen jeden arabského puvod jinak ostatní jsou evropané či američané
6.3. | 11:44 petalinos
14
Náhlasit nevhodný komentář
Německy lékař arabského puvodu,že?Ale,pssst o tom se nesmí mluvit
6.3. | 10:58 overal
21
Náhlasit nevhodný komentář
Každý muslim je mentálně zaostalý!! Zkuste několikrát denně mlátit hlavou o zem také si vyrobíte z velkého mozku velké lejno!
6.3. | 10:31 vo253
7
Náhlasit nevhodný komentář
Lákař se jmenuje Mustafa Ibrahim.
6.3. | 09:46 rexrothak
4
Náhlasit nevhodný komentář
Zdravotnická péče která pošle pacienta odpálit se do Iráku.Peníze dělají hodně,ale mít hrozící šanci chytit do týmu takového lékařského magora, tak bych o práci v německu víc rozmýšlel.