Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 5. 2017
jak žijí dnes

Lenka a Láďa z Výměny otevřeně: Řekli, jak to je se závislou dcerou

Láďa a Lenka z Výměny manželek
Zdroj: TV Nova
Jak žijí Lenka a Láďa dnes?

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Obdivovat jste mohli odhodlání Lenky a Ládi, kteří se neváhali postarat o svá vnoučata. Jejich dcera se totiž léčí s drogovou závislostí. Jak dnes rodina žije?

Na Výměnu Lenka i Láďa vzpomínají v dobrém. "Pro mě to byla úžasná dovolená," popsala Lenka. "Pro mě totéž, vynikající. Můžeme to zopakovat," přidal se Ladislav. Oba oceňovali, že poznali nové lidi a mohli se podívat, jak se žije v jiných rodinách. Jednou za půl roku si prý díl, ve kterém účinkovali, celá rodina pustí.

 

I u nich ale nastaly změny. Domeček v Kamenici, ve kterém bydleli, prodali a o několik kilometrů dál si postavili nový. "Bylo to kvůli rodinným problémům v tom baráku. Abychom se od nich oprostili, udělali jsme, co jsme udělali," vysvětlila Lenka. "Ten barák pro mě dnes znamená temnou minulost mé dcery, toho jsme se zbavili. Tady je pro každého místa dost a i sousedi jsou tady lepší. Jsme tady maximálně spokojení," dodal manžel.

 

Lenka s Ladislavem stále vychovávají děti své dcery, která byla drogově závislá a v současné době se léčí. "Honzík je ve čtvrté třídě, Elinka jde do první. Budeme se zase učit čárky a písmenka," těší se Lenka. "My jsem u dětí trošičku omládli," myslí si Láďa.

 

 

114

GALERIE: Výměna manželek - milenec

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - milenec - 1

Hodnocení:

 

I s dcerou je to prý lepší, než bývalo. "Je komunikativnější, uvědomila si svoje chyby. Píšeme si, telefonujeme, navštěvujeme ji. Dáme jí ještě jednu poslední šanci, pak už ne," řekl Ladislav. "Když se vrátí, bude tady s námi, bude chodit do práce a to další se uvidí. Představy máme, ale všechno může být jinak," popsala Lenka.

 

Nestihli jste Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.


ČTĚTE TAKÉ:
ŽIVOT PO VÝMĚNĚ: Iveta se změnila, teď ji nepoznáte! A Petr má vážný problém! VIDEO

mom TN.cz