Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 31. 8. 2017
nebezpečný spolucestující

Letadlo muselo nouzově přistát kvůli agresivnímu pasažérovi!

Muž si v letadle vynucoval nouzové přistání - 1
Zdroj: Profimedia

Letadlo se 144 turisty na palubě, mířící ze San Francisca do Mexika, muselo nuceně přistát kvůli útoku jednoho z cestujících na palubní personál. Zběsilý útok donutil pilota k nouzovému přistání.

Zaměstnanci na agresivního cestujícího zavolali čtyřčlennou ochranku, na kterou muž zaútočil. Pilotovi nezbylo nic jiného než nouzově přistát.


Podle britského deníku Mirror očití svědci vypověděli, že rozzuřený člověk příchozí členy ochranky pokousal. Naštěstí se nakonec ochrance podařilo muže přesvědčit, aby se uklidnil.

 

Muž si v letadle vynucoval nouzové přistání - 2
Zdroj: Profimedia

 

Jeden ze spolucestujících údajně zaslechl, jak vzadu v letadle někdo zasténal a vykřikl: "On mě kouše!" Byl slyšet jeden z bodyguardů, jak volá: "Uklidněte se, uklidněte se ..."

 

 

Mužův hněv se však nikomu dlouhou dobu nedařilo dostat pod kontrolu, protože lidé na palubě natáčeli mužovo pobuřující chování na své mobilní telefony. Když ochranka ztratila kontrolu musel být let přesměrován do města Guadalajara v Mexiku.

 

Zatím není známo, co způsobilo, že se cestující tak rozzlobil. Cestující musel být z letadla vykázán. Nejsou k dipozici žádné informace o tom, zda bude muž čelit za své nevhodné chování obvinění.

ten TN.cz
Reklama