Aktualizováno 7.8. 2017 10:33
host michaely šmídové

Letní interview: Komunista Filip o muzice i koupání bez plavek

Zdroj: TV Nova

Dalším hostem pořadu Letní interview byl předseda KSČM Vojtěch Filip. S moderátorkou Michaelou Šmídovou mluvil nejen o tom, jaké budou jeho další počiny v politice, ale okomentoval také své působení v rockové kapele.

Předseda KSČM, držitel ocenění za lidská práva, vystudovaný právník - to je Vojtěch Filip. V mládí dokonce hrál v rockové kapele a měl dlouhé vlasy, což v komunismu bylo vnímané jako protest.

 

Bral to tak i Vojtěch Filip? „Já jsem to jako protest nebral, bral jsem to jako součást svého pojímání světa, nejdříve na doprovodnou kytaru potom na basovou kytaru. Hráli jsme zahraniční i jiné písničky,“ vzpomínal Filip.

 

 

Předseda KSČM nás vzal také tam, kde to má nejraději – na chalupu. Ukázal nám svou trofej a svěřil se s jednou pikantností. „Tady je to celé uzavřené, tak se koupeme nazí,“ smál se předseda komunistů.
 

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

7.8. | 20:40 sigr
5
Díval jsem se na jeho celý rozhovor a nemůžu si pomoci je to skutečně vzdělaný ...
8.8. | 01:44 vsetula
-5
"Mazaný Filip" !!! Tak bych to jeho nesmyslné politické plkání nazval ...
9.8. | 17:05 sigr
2
Náhlasit nevhodný komentář
¨vsetula - Vem te si takovou církev.? V minulosti to byli nemylosrdní loupežníci co vyvražďovaly obyvatelstvo a majetky kradli pod záštitou pána boha. Komunisté dobře věděli proč je odstavily mino politické dění. A dnes se jim vrací "údajně jejich majetek".? A lidi mlčí a v tichosti ...
9.8. | 17:00 sigr
3
Náhlasit nevhodný komentář
vsetula - Jsem rád že jsme si porozuměli.Ib I já si tu dobu pamatuji.A dnes má spousta lidí amnezii.Třeba p.Horáček kandidát na prezidenta byl velký vekslák a ty kalhoty z Tuzexu prodával s více jak 100% rabatem.
9.8. | 16:45 vsetula
3
Náhlasit nevhodný komentář
sigr - je velký rozdíl mezi vzdělaným a inteligentním člověkem a člověkem moudrým ! Prostě mě ta jeho inteligence a vzdělanost prostě nestačí ! Sigr, jestli Vám ano tak je to jenom Vaše věc !!! Tak jako je moje věc že nestačí !!!
9.8. | 16:37 vsetula
2
Náhlasit nevhodný komentář
sigr - a to někteří těch kalhot z Tuzexu a nejenom kalhot nakoupili více a dál s tím zbožím kšeftovali ! No a že s.Filip neřekl nic proti nikomu nic špatného,tak to máte opravdu pravdu ani proti "Martě Semelové" neřekl nic.Bodejt' by proti ní také něco říkal,že !!! A proto "Mazaný ...
9.8. | 15:51 vsetula
2
Náhlasit nevhodný komentář
sigr - to že moderní oblečení pro mladé za soc. nebyl problém,tak to se tedy šeredně pleteš !!! I když byly bony,tak se stála fronta v Tuzexu když jim přišli džíny ! Sám jsem si několikrát vystál frontu a nebo jsem jel do Prahy,kde se dali sehnat i jiné věci a to ne jenom v Tuzexu !!!
9.8. | 15:38 vsetula
1
Náhlasit nevhodný komentář
sigr- rok 1968 jsem zažil i socialismus za vlády komunistů ! Někdo říká za "komunismu" což je samozřejmě nesmysl ! Komunismus zde nikdy nebyl,je to pouhá komunistická ideologie ! Tak že můžu posuzovat co bylo tenkrát a co je dnes.
9.8. | 15:13 vsetula
-1
Náhlasit nevhodný komentář
sigr - O tom že je s.Filip vzdělaný a inteligentní,tak o tom nepochybuji ! Bohužel takových vzdělanců a inteligentů je hafo ! Podívejte se kolik bylo vzdělanců a inteligentů mezi nacisty a kolik je jich mezi teroristy ! Tak že toto mě u člověka nestačí !
9.8. | 12:39 sigr
5
Náhlasit nevhodný komentář
A to že je Filip vzdělaný a inteligentní člověk tak za tím si stojím a je to nezpochybnitelné.!
9.8. | 12:38 sigr
5
Náhlasit nevhodný komentář
vsetula - Tak koukám a chápu to tak že hledáte problém tam kde není. Přečtěte si můj první názor co jsem tam psal.?! Vy jste mě vyzval k diskuzi. Oblečení byl ten nejmenší problém. Víte ona každá doba má svou špínu a dějiny bývalých systémů se přepisují dle vyšších zájmů nikoli dle pravdy.
8.8. | 23:42 vsetula
0
Náhlasit nevhodný komentář
sigr - to lepší oblečení se jezdilo tenkrát nakupovat do Mad'arska a Polska,do NDR se jezdilo pro něco jiného ! Jedině že by s.Filip jel do východního Berlína a tam ho soudruzi pustili do západního(záleží jaký to byl tenkrát už soudruh) !
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme