Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.4. 2017 11:31
DRSNÝ MODERÁTOR PODVÁDĚLA

Lhaní a podrazy v Robinsonovi! Terezu drsně vyloučili! VIDEO

Zdroj: TV Nova

V reality show Robinsonův ostrov začíná jít do tuhého. Soutěžící ví, že jsou blíž a blíž pohádkové výhře a neštítí se tak používat všemožné taktiky. Bohužel někdo nedokáže respektovat pravidla, a proto musel být ze soutěže nekompromisně vyloučen.

Policistka Tereza se postarala o největší skandál v soutěži Robinsonův ostrov. V soutěži sice dostala druhou šanci a z Ostrova vyloučení se mohla vrátit do hlavního tábora mezi "dosud nevyloučené" soutěžící. Samozřejmě pod podmínkou, že udrží tajemství a nic o Ostrově vyloučení neprozradí ostatním.

 

NEČEKANÉ PŘIZNÁNÍ: Tereza poprvé promluvila o svém lhaní. Jedna věc ji opravdu mrzí!

 

Člověk by si myslel, že Tereza, která je v civilním povolání policistkou, nebude mít problém udržet tajemství a chovat se férově. Ale bohužel. Tereza si v táboře pustila pusu na špacír a to neměla dělat.

 


Informace, které měly zůstat tajné, prozradila Zdeňkovi a Markovi. A právě Zdeněk se jako první prořekl, že něco ví. A to se Tereze stalo osudným. Před hrou o odměnu se ji moderátor Ondřej Novotný zeptal, jestli neporušila pravidla soutěže a Tereza se rozhodla zapírat. To ale neměla dělat. Vzápětí ji prozradil Marek, který od ní informace také dostal.

 

CELÁ PRAVDA: Marek se obětoval, a byl proto za zrádce! Na celou situaci má jasný názor

 

Kvůli podvodu v soutěži a lhaní moderátorovi ji čekalo okamžité vyřazení ze soutěže. Tereza se ještě při svém odchodu snažila zachránit svou kůži a chtěla se vrátit mezi soutěžící na Ostrově vyloučení, ale moderátor Ondřej Novotný ji nekompromisně poslal pryč z celé hry!

 

Nestihli jste předchozí díl? Poslední čtyři epizody, deník moderátora nebo pořad Jak to vidí Robinsoni si můžete zdarma přehrát na portálu Novaplus.cz! Všechny epizody najdete na VOYO. Sledujte také oficiální stránku Robinsonova ostrova.


ČTĚTE TAKÉ:
Milostné hrátky na Ostrově: Kdo se komu líbil, a jak Robinsoni řešili nedostatek sexu?
 

hru TN.cz