Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.6. 2018 10:47
Královská rodina

Lidé si na balkónu všimli záhadné ženy. Vrátila se princezna Diana?!

Fotka královské rodiny na balkonu
Zdroj: facebook, The Royal Family
Všimli jste si té podoby?

Na balkóně Buckinghamského paláce se poprvé objevila vévodkyně Meghan. Novomanželé vypadali šťastně a oběma to slušelo. Lidé si ale na fotce královské rodiny všimli něčeho jiného - a opravdu zvláštního.

Už tradičně zakončuje oslavy narozenin britské královny Alžběty II. přelet stíhaček Královského letectva nad Londýnem. Členové vládnoucí rodiny ho sledují z balkónu Buckinghamského paláce, odkud poté také mávají poddaným.

 

Fotografie z balkónu jsou velice populární. Loni okouzlila fanoušky královské rodiny princátka, která se různě pitvořila. Letos zase zaujala záhadná žena v béžovém klobouku a jemně růžových šatech. Nápadně se totiž podobá princezně Dianě!

 

"Musel jsem se podívat dvakrát, jestli to opravdu není ona, tak moc připomíná Dianu," komentoval fotku na facebookovém profilu královské rodiny Beau. "Jsem rád, že nejsem jediná, kdo si to myslel," přidává se Christine.

 

 

17

GALERIE: Oslava narozenin královny

Zdroj: facebook, The Royal Family

Fotka královské rodiny na balkonu

Hodnocení:

 

Okamžitě se rozběhla diskuze o tom, kdo záhadná žena vlastně je. Někteří navrhovali, že by mohlo jít o Dianinu neteř, ta ale není součástí královské rodiny. Dále komentující navrhovali Lady Amalii Windsor, vnučku prince Edwarda - bratrance královny.

 

 

Není to ale ani jedna z těchto žen. Šlo o Floru Ogilvy, vnučku princezny Alexandry - sestřenice královny a sestry Edwarda. Ani na ní se příznivci královské rodiny nedokázali shodnout, odborníci to ale potvrdili.

 

Královna Alžběta II. slaví narozeniny dvakrát. Narodila se sice v dubnu, ceremoniál nazvaný Trooping the Colour se ale koná až druhou sobotu v červnu. Součástí je vojenská přehlídka a přojížďka členů královské rodiny kočárem.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Drsná ťafka pro prince Harryho! Co mu Meghan zakázala?

Rivalita nabírá na obrátkách: Meghan Markle kvůli královně pořádně naštvala Kate!

Meghan Markle je zlodějka! prohlásila známá vévodkyně Kate. Čeho se podle ní dopustila?

epa TN.cz
Reklama