Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.11. 2017 10:50
detaily ze zákulisí

Luboš Mareček prozradil, co bude v Ulici: S Věrkou se nestýkají!

Zdroj: Snídaně s Novou

Uvěřil nesprávným lidem, nechal se zlákat snadným ziskem a zamotal se do kolotoče nepříjemností, ze kterého nejde seskočit. Luboše Marečka teď čekají v seriálu Ulice hodně nepříjemné chvilky. Jeho představitel Rosťa Novák se o tom rozpovídal ve středeční Snídani s Novou.

Vystačit si jen s důchodem není vůbec snadné. Své by o tom mohl povídat i Luboš Mareček, který se se svou ženou Věrou nedávno přestěhoval z maloměsta do Prahy a začal se zajímat o to, jak si co nejsnadněji přivydělat.

 

"Luboš se seznámil s jistým hochem, který mu pomohl prodat dalekohled, a tím to začalo," popsal Novák ve Snídani. Pak nevědomky napomohl vykradení několika bytů a bylo vymalováno.

 

Lidi, se kterými se dal do kupy, totiž nejsou tak nezištní, jak se na první pohled zdálo. Když jim Mareček řekl, že s nimi už dál být v kontaktu nechce, začali ho vydírat. Požadovali po něm další informace a on se dostal do začarovaného kruhu.

 

"Mareček se do toho dostal, jede v tom a už se nedá vystoupit. Z toho stresu zareaguje organismus a odnese to zdravím," řekl. V příštích týdnech nabere jeho příběh pořádně obrátky a ještě o něm uslyšíme.

 

 

Rosťa Novák se také rozpovídal o tom, jaké vztahy má se seriálovou Věrkou. S Milenou Steinmasslovou, Věrčinou představitelkou, jsou blízkými kamarády i v reálném životě. Herečka je totiž fanynkou Cirku La Putyka, jehož principálem je syn představitele Luboše Marečka Rosťa Novák mladší. "Teď jsme v takové fázi, že se na place nestýkáme, a je mi to líto. Chtěl bych, aby scénáristé napsali, abychom zase byli blízko," přeje si herec.

 

Seriál Ulice můžete sledovat každý všední den v 18:30 na Nově! Předchozí díly si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.


ČTĚTE TAKÉ:

Markétě Stehlíkové alias Karle z Ulice se stýská po dceři. Ta jí poslala nádherný VZKAZ!

Moje dítě zažívá rozchod! Jak by měla Veronika Maléřová pomoci Filipovi?
TEST: Jak dobře znáte seriál Ulice?

mom TN.cz