Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.3. 2017 10:31
detaily ze zákulisí

Luboš Mareček z Ulice promluvil: Máru čeká velká životní změna!

Zdroj: Snídaně s Novou

I když se rodina potýká s finančními problémy, prohrál všechny naspořené peníze. Jak se bude osud rodiny Marečkových z oblíbeného seriálu Ulice vyvíjet dál? To prozradili ve Snídani s Novou herci Rosťa Novák a Ota Balage.

Jednou okusil, jaké to je bez námahy přijít k pěknému balíku peněz, a myslel si, že si tak snadno přivydělá pokaždé. Jenže štěstěna je vrtkavá dáma a Luboš Mareček (Rosťa Novák) poznal, jaké to je prohrát během několika minut veškeré úspory.

 

"Prohrál jsem peníze, které s Věrou máme uložené v kouzelné krabičce na pohřeb. Takže teď ty peníze musím dostat zpátky. Ale neprozradím, jakou cestou. Mareček není ten, který by hledal poctivou práci. Řeší to nejdřív půjčkou, pak lže," popsal ve Snídani s Novou Rosťa Novák.

 

S manželkou se přestěhovali do Prahy a s penězi nevycházejí zrovna nejlépe, Luboš se ale příliš do práce nežene a brigádu hledá spíš naoko. "Zatímco Věrka se poctivě živí, dělá v penzionu, to Mareček ne," nastínil vývoj své postavy Novák. Postava Luboše Marečka má podle něj dvě roviny. "Před Věrkou je pod pantoflem a pak si hledá různý cestičky. Rozhodně se začíná utápět ve lžích," dodal.

 

 

Velkým pokušitelem je gambler Jerry, který rád obírá nezkušené pokerové nováčky. Na scestí zláká hned několik starých známých z Ulice, včetně Luboše Marečka. A ačkoli v seriálu vypadá jako drsný suverén, ve skutečnosti hazardu vůbec neholduje. "Já to nemám rád. Karty hrát vůbec neumím, maximálně prší a to ještě hraju blbě," přiznal.

 

Rosťa Novák ale také prozradil, jak to bude dál s jeho seriálovým synem Kryštofem. Ten se rozešel s dlouholetou přítelkyní Monikou a rozhádal se také s nejlepším kamarádem Tonym. Blýská se u něj na lepší časy? "Mára bude pracovat u Vejdělka," prozradil Rosťa.

 

Jak to bude s osudy hrdinů oblíbeného seriálu Ulice dál? Dívejte se každý všední den v 18:25 na Nově! Předchozí díly si můžete pustit na NOVA Plus nebo VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Peklo u Liškových! Co udělá s jejich manželstvím drsná pravda?

Co se bude dít u Lišků? Ljuba Krbová exkluzivně prozradila, jak se Anička zachová!

Moje dítě bere drogy! Zažíváte podobnou situaci jako Evžen z Ulice?
Jak se zachovat jako těhotná milenka? Jde na to Jindra z Ulice správně?

mom TN.cz