Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 3. 2016
Soud jí nevěřil

Lucka (13) tvrdila, že ji znásilnil táta, aby zjistil, jestli je panna!

Napadená dívka - ilustrační
Zdroj: Thinkstockphotos
Napadená dívka - ilustrační foto

Ústecký krajský soud dopoledne zprostil obžaloby osmačtyřicetiletého muže, který měl údajně znásilnit svou třináctiletou dceru. Podle dívky se tak chtěl přesvědčit, že je jeho dcera ještě panna.

Soud ale třináctileté Lucii neuvěřil. Podle soudce to, že si dívka vše vymyslela, prokázaly především znalecké posudky. Podle znalců netrpí žádnou deviací ani psychickou poruchou. U soudu celou dobu trval na tom, že je nevinný. Otce podpořila i většina svědků.

 

Svědci ale zároveň osmačtyřicetiletého Reného popsali jako člověka majícího sklony k agresivitě, který v opilosti často míval různé sexuální narážky. Kvůli bití manželky byl dokonce vykázán z bytu.

 

Podle znalců dcera opakovaně vypovídala, že ji vlastní otec osahával a nutil k sexuálnímu styku. Měl mít podezření, že ji zneužívá její nevlastní otec a chtěl se prý tak přesvědčit, jestli je ještě panna.

 

 

Dívka měla velmi traumatické dětství. Část jej strávila v Klokánku, když se o ní nedokázala starat její vlastní matka. Po nějakém čase si ji ale vzal do péče otec. Dívka kvůli sebepoškozování skončila v ústavu, ze kterého ale utekla. Na útěku je i nyní.

 

Podle soudce se vymyšleným obviněním svému otci mstila. René ale bude muset k soudu znovu. Rozsudek totiž není pravomocný, státní zástupkyně se na místě odvolala.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TEN POHLED!!! Znásilnění uprchlíky na obálce časopisu. Rasistický skandál lomcuje Evropou

Znásilněná dívka vzala spravedlnost do svých rukou. Nepochopíte, co děsivého provedla!

vbo TN.cz