Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.5. 2018 19:40
Utekl od matky

Lukáš (12) zmizel před měsícem, teď policie žádá o pomoc!

Pátrání - Lukáš Klinger
Zdroj: Policie ČR
Policie pátrá po 12letém Lukášovi

Jihočeští policisté pátrají po 12letém Lukášovi, který utekl od matky už před měsícem. Měl se vrátit do dětského domova, místo toho si ale vypnul mobil a zmizel. Policie ani rodina netuší, kde by se mohl skrývat.

Přesně před měsícem ohlásila na policii matka 12letého Lukáše Klingera jeho zmizení. Chlapce měla odvézt zpět do dětského domova, ten ale chvíli předtím vyrazil ven a dosud se nevrátil ani o sobě nepodal žádnou zprávu.

 

"Policisté vyhlásili dne 15. dubna 2018 pátrání, avšak doposud provedená šetření a opatření nepřinesla žádné konkrétní poznatky a chlapce se zatím nepodařilo vypátrat," informovala policejní mluvčí Lenka Pokorná. Proto teď žádají o pomoc veřejnost.

 

Chlapec měří 150 až 155 centimetrů, na svůj věk je vysoké a hubené postavy, má krátké hnědé vlasy a zelené oči. V obličeji vypadá na 10 až 13 let. V době odchodu z domova na sobě měl černé tepláky a mikinu, stejně barevné boty Puma a kšiltovku.

 

 

"Jakékoliv poznatky o pobytu či výskytu chlapce, stejně jako další informace, které by přispěly k jeho vypátrání, sdělte kaplickým policistům cestou linky 974 232 720 případně na lince tísňového volání číslo 158," žádá policie.

epa TN.cz
Reklama