Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.6. 2017 20:58
policejní pátrání

Lupič po přepadení banky stále prchá, může být ozbrojený!

Zdroj: TV Nova

Policie stále nemá pachatele bankovní loupeže v Kadani. Lupič se přitom ani moc nemaskoval, na hlavě měl pouze kšiltovku a dioptrické brýle. Policie žádá veřejnost o pomoc.

Bylo to velmi nezvyklé přepadení. Pachatel bez jakéhokoli maskování přistoupil k přepážce, pokladní předal lísteček s instrukcemi a na pult položil předmět podobný střelné zbrani.

 

Pokladní muži vydala štos bankovek, mělo jít o půl milionu korun v různých měnách. Nemaskovaný lupič v klidu z banky odešel a od té chvíle se po něm slehla zem.

 

"Po pachateli intenzivně pátráme, prověřujeme všechny získané informace a poznatky," uvedla policejní mluvčí Marie Pivková.

 

Nepomohly policejní zátarasy na možných únikových trasách a ani pátrání ze vzduchu pomocí vrtulníku. Pachatel, který je s největší pravděpodobností ozbrojen, je stále na útěku.

 

 

"Samozřejmě zatím nevíme, jestli pachatel skutečně měl nějakou zbraň. Případně jakou zbraň. Ale určitě je zapotřebí být velice opatrný," varoval zástupce vedoucího územního oddělení policie v Chomutově Robert Kubánek.

 

Policie žádá o pomoc při pátrání veřejnost. Štíhlého muže s prošedivělými vousy a brýlemi by přeci jen mohl někdo poznat, v takovém případě by měl policii kontaktovat na lince 158.

tn.cz / TV Nova

Diskuze

14.6. | 11:10 Roman Skala
0
Náhlasit nevhodný komentář
Chujmi Zesral Trhnisi se vrátil z nočního vykrádání bytů. Dobré ráno zmetku.
13.6. | 23:40 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ty policie o pomoc nežádá jak je obecně známo.
13.6. | 23:39 Milos Trasimi
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ty nejsi veřejnost.Ty jsi blbec.
13.6. | 18:19 Roman Skala
0
Náhlasit nevhodný komentář
Policie žádá o pomoc veřejnost, které před týdnem lhala a mlžila o havárii BMW. Silné žaludky.