Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 3. 2017
GALERIE Úžasná podívaná

Luxus na moři: Obří jachta uvnitř vypadá jako přepychový hotel

Luxusní jachta - 9
Zdroj: yachtworld.com

Majitel se rozhodl prodat čtvrtou největší jachtu na světě. Její luxusní vybavení lidem vyráží dech - mluví se o ní jako o jedné z nejkrásnějších.

Jachtu s názvem Athena postavili v roce 2004 v Nizozemsku. Její majitel, miliardář Jim Clark prohlásil, že je trošku blázen, když se pouští do stavby tak luxusní lodě.

 

Architekt a blízký kamarád majitele, který vymyslel interiér lodi, nečekaně zemřel. Loď tak prošla úžasnou proměnou až v roce 2011. Nyní se o Athéně mluví jako o "super jachtě". Mnozí ji označují jako jednu z nejkrásnějších na světě.

 

19

GALERIE: Luxusní jachta

Zdroj: yachtworld.com

Luxusní jachta - 1

Hodnocení:

 

"Chtěl jsem něco útulnějšího," vysvětlil Clark jeho představy o jachtě. K vybavení této nádherné lodi patří například prostorná jídelna, luxusní salonky pro relaxaci a zábavu, posilovna, knihovna a také herna.

 

 

Pět apartmánů má kapacitu 10 osob. Všechny jsou umístěny na hlavní palubě a jsou zařízeny luxusním dřevěným nábytkem. Hlavní pokoj má také kancelář a mramorovou vířivku. Pokoje mají spoustu úložného prostoru, posezení s televizí a útulnou ložnici.

 

Na palubě je spoustu lehátek na opalovaní. K lodi patří široká škála vybavení k vodním sportům. Pokud se majitel bude na lodi nudit, může někam vyrazit na skútru.

 

V současnosti je Athéna v Karibiku, kde hledá nového majitele. Asi vás nepřekvapí, že kupce za jachtu zaplatí pořádný balík peněz. Její prodejní cena 59 milionů dolarů (149 miliard Kč).

has TN.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.